کد خبر: 28927
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۲:۲۲

رییس کمیسیون انرژی مجلس، تشکیل کمیته ای در کمیسیون متبوعش برای اعزام به محل انفجار دکل نفتی رگ سفید در روز سه شنبه خبر داد .

خوزستان سرافراز/ فریدون حسنوند با بیان اینکه پیرو اتفاق دیروز که در دکل نفتی رگ سفید رخ داد کمیسیون انرژی به سرعت حادثه را از مسئولان وزارت نفت پیگیری کرد، گفت: دیروز جلسه اضطراری با برخی از اعضای کمیسیون تشکیل و کمیته ای که باید سریعا به منطقه اعزام می شد انتخاب شد، که این کمیته پس از هماهنگی با مسئولان وزارت نفت فردا به محل حادثه اعزام می شوند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: این کمیته ضمن بررسی ابعاد مختلف موضوع، گزارش اولیه ای در خصوص ابعاد حادثه به کمیسیون ارائه می کند و پس از آن از مسئولان و دست اندرکاران وزارت نفت و شرکت ملی حفاری برای حضور در کمیسیون جهت ارائه توضیحات دعوت می شود.

گزارش تکمیلی به رئیس مجلس و صحن علنی ارائه می شود

حسنوند با بیان اینکه کمیسیون ضمن بازدید از محل حادثه از مسئولان مرتبط برای تهیه گزارش اولیه جهت حضور در کمیسیون دعوت می کند، ادامه داد: در نهایت گزارش تکمیلی به رئیس مجلس و صحن علنی ارائه می شود که بر اساس ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی مجلس اگر تقصیر و قصوری شکل گرفته و عوامل انسانی و مدیریتی در این حادثه دخیل باشند، دستگاه قضایی مرجع رسیدگی به اینگونه حوادث است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این که فردا یک گروه از کمیسیون به محل حادثه رگ سفید اعزام می شود، تصریح کرد: دکل نفتی رگ سفید بین سه استان کهگلویه و بویراحمد، خوزستان و بوشهر قرار دارد و به همین دلیل تعدادی از نمایندگان به این منطقه اعزام می شوند، تا ابعاد حادثه را بررسی کنند.

ایسنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک