کد خبر: 28952
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۰:۵۹

دکتر علیرضا زراسوندی استاد تمام دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته زمین شناسی اقتصادی و مسئول مرکز پژوهشی منطقه ای ریزگردها در دانشگاه شهید چمران، زمین شناس برتر کشور و مدیر نمونه و برتر پژوهشی است.

*به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی بنیاد نخبگان استان خوزستان*، دکتر علیرضا زراسوندی که مدت ۳سال ریاست بنیاد نخبگان خوزستان را عهده دار است با حفظ سمت از سوی دکتر سورنا ستاری؛ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان به عنوان *رئیس بنیاد نخبگان استان تهران* منصوب شد.

درحکم سورنا ستاری معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان خطاب به زراسوندی آمده است:

جناب آقای دکتر علیرضا زراسوندی
سلام علیکم
نظر به ضرورت تعهد و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان تهران و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید ، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان تهران منصوب می نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین نامه تاسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای مختلف در سطوح مختلف به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش های ذی قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندیهای گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.
بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه ها و مراکز علمی ، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شلیسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت , توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم .

شایان ذکر است بدین وسیله از زحمات جناب آقای دکتر یدالله اردوخانی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر به عمل می آید.

سورنا ستاری ‌
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور
و رئیس بنیاد ملی نخبگان

دکتر علیرضا زراسوندی استاد تمام دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته زمین شناسی اقتصادی و مسئول مرکز پژوهشی منطقه ای ریزگردها در دانشگاه شهید چمران، زمین شناس برتر کشور و مدیر نمونه و برتر پژوهشی است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک