کد خبر: 29036
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱:۳۶

طرح برخورد با سدمعبر وانتی‌ها و دستفروشان با هدف کمک به تأمین آسایش آمد و شد شهروندان و برقراری انضباط شهری کاری بسیار سخت و طاقت فرسا است.

خوزستان سرافراز/ موضوع دست‌فروشی در مرکزی ترین خیابانهای اهواز{خیابان نادری و امام خمینی} ، موضوع جدیدی نیست,فارغ از اینکه دست‌فروشان کاسب هستند یا نیازمند، بیشتر به‌صورت برهم‌زننده نظم شهری به نظر می‌رسند که باید از سطح معابر و خیابان‌ها پاکسازی شوند.

پس از کش و قوسهای فراوان، طرح جمع‌آوری دستفروشان خیابان نادری اهواز، اجرایی شد.باورنکردنی است ولی امروز مردم براحتی درخیابان نادری در رفت و آمدند.

هسته مرکزی شهر اهواز با نیروهای اداره اجرائیات، کنترل و نظارت شهرداری به صورت مستمر اجرا می‌شود به طوریکه هر روز بساط‌گستری دستفروشان در این محوطه کنترل می‌شود.

طرح برخورد با سدمعبر وانتی‌ها و دستفروشان با هدف کمک به تأمین آسایش آمد و شد شهروندان و برقراری انضباط شهری کاری بسیار سخت و طاقت فرسا است.این در حالیست که نیروهای اجرائیات شهرداری در جهت پاکسازی هسته مرکزی شهراز هیچ تلاشی دریغ نکرده و حتی در جهت رفاه و آسایش مردم عده ای از آنها تا یک قدمی مرگ هم پیش رفتند.

در سال گذشته سید سامان سیدی رئیس اجرائیات شهرداری منطقه یک در راه برگشت به منزل پس از پایان کار روزانه خود مورد هجوم وحشیانه ی تعدادی نقابدار قرار گرفته که در این خصوص جراحات و صدمات بسیار شدیدی همچون شکستگی پا و دندانها.شکستگی سر و…. به او وارد شد.

در طرح پاکسازی هسته مرکزی شهر اهواز تلاش های زیادی توسط مسئولان صورت گرفت , که در این میان عملکرد سیدسامان سیدی و همکاران پرتلاشش در واحد اجرائیات شهرداری منطقه یک اهواز قابل ستایش و تقدیر است.

 اگر امروز براحتی در کنار خانواده های خود به مرکز شهر می رویم ,به پاس زحمات و تلاشهای شبانه روزی نیروهای اجراییات شهرداری است که موجبات صیانت از قوانین و ضوابط شهری و تأمین حقوق شهروندان را فراهم آورده اند.

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک