کد خبر: 29120
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۰:۰۰

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: با نیازسنجی مهارتی می‌توان زمینه اشتغال بسیاری ازجوانان بیکار فاقد مهارت وجویای کار را فراهم کرد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز/ امید حاجتی در جلسه‌ای که به منظور عقد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل فنی و حرفه‌ای خوزستان و دانشگاه خاتم الانبیا بهبهان برگزار شد، اظهار کرد: به توانمندسازی دانشجویان باید توجه ویژه‌ای شود چرا که با آموزش های فنی و حرفه‌ای می توان در بهبود این مهم گام برداشت.

وی افزود: فنی و حرفه ای و دانشگاه باید از ظرفیت‌های جدید اشتغال استان نهایت بهره‌مندی را برده و با توسعه مهارت آموزی زمینه ایجاد اشتغال جوانان را فراهم کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ادامه داد: با نیازسنجی مهارتی می‌توان زمینه اشتغال بسیاری ازجوانان بیکار فاقد مهارت وجویای کار را فراهم کرد.

حاجتی متذکر شد: ایجاد بستر مناسب برای اشتغال نیاز به همکاری دستگاه‌های مختلف استان دارد، و هر سازمان و نهادی باید، با توجه به نیاز نیروی انسانی خود نیروی متخصص تربیت و روانه بخش‌های مختلف سازمانی را کند.

وی با اشاره به بازدید از تجهیزات فنی و حرفه‌ای در مرکز جوار دانشگاه خاتم النبیاء این امکانات و ظرفیت‌های موجود را بسیارخوب ارزیابی کرد، و از جوانان درخواست کرد: از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استفاده بهینه کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان در پایان تاکید کرد: به توانمندسازی دانشجویان باید توجه ویژه شود و با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌توان در بهبود این مهم گام برداشت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک