کد خبر: 29144
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۳:۴۹

طی احکامی از سوی کتانباف شهردار اهواز آقایان محمود دلف لویمی، حمید امیری فرد و قادر کعب عمیر به ترتیب بعنوان معاون حمل و نقل و ترافیک، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز و مدیرعامل سازمان زیباسازی منصوب شدند.

خوزستان سرافراز/ طی احکامی از سوی کتانباف شهردار اهواز آقایان محمود دلف لویمی، حمید امیری فرد و قادر کعب عمیر به ترتیب بعنوان معاون حمل و نقل و ترافیک، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز و مدیرعامل سازمان زیباسازی منصوب شدند.

در حکم کتانباف خطاب به آقایان آمده است :

نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی و به موجب این ابلاغ شما را به عنوان مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز، مدیرعامل سازمان زیباسازی، معاون حمل و نقل و ترافیک منصوب می نمایم، امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال و استفاده بهینه از کلیه ی امکانات در جهت ارائه خدمات به مردم شریف اهواز موفق و موید باشید.

همچنین در این جلسه علیرضا عالیپور که سرپرست معاونت خدمات شهری بود به سمت معاون خدمات شهری شهرداری اهواز منصوب شد.

گفتنی است پیش از این محمدرضا فکوریان مدیرعامل سازمان پارکها، خلیل الهایی مدیرعامل سازمان زیباسازی و عبدالامیر مجدم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز بودند.

در این مراسم کتانباف شهردار اهواز از تلاشهای عبدالامیر مجدم معاون سابق حمل و نقل ترافیک تشکر کرد. وی همچنین از تلاشهای محمدرضا فکوریان مدیرعامل سابق سازمان پارکها و فضای سبز و خلیل الهایی مدیر عامل سابق سازمان زیباسازی تقدیر کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک