کد خبر: 29192
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۶:۴۱

مدیر منطقه سه اهواز صبح امروز از پروژه احداث سرای محله کوی فرهنگیان بازدید کرد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز/ مجتبی یوسفی شهردار منطقه سه اهواز در بازدید میدانی خود از نخستین سرای محله کوی فرهنگیان در این منطقه ،از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه عمرانی فرهنگی قرار گرفت .

وی در این بازدید ضمن سرکشی از کلیه طبقات ،اتاق ها ،سالن آمفی تئاتر ، پیشرفت و سرعت در کار با رعایت کیفیت و ایمنی کار را از پیمانکار مربوطه در تکمیل این مجتمع رفاهی خواستار شد و موارد مورد نیاز در رفع موانع توقف کار را به مجموعه عمرانی خود تأکید و یادآوری کرد .

یوسفی با تأکید بر اهمیت لزوم احداث،رونق و فعالیت هرچه بیشتر اینگونه مراکز خدماتی ،رفاهی و آموزشی در سطح محلات برای شهروندان , ادامه داد:یکی از سیاست گذاری های بلند مدت دوره اول مدیریتی مهندس کتانباف در شهر اهواز و در کنار ارائه کلیه خدمات شهری و عمرانی ،احداث اینگونه مراکز بوده است.

وی ظرفیت سرای محلات را در ارتقاءکیفیت زندگی ،بهبود فضای شهری و تعامل شهروندان با شهرداری ها را موثر دانست وتصریح کرد:پروژه احداث سرای محله کوی فرهنگیان در زمینی با مساحت ۲۰۰۰ مترمربع ،در سه طبقه و با پیشرفت فیزیکی ۹۰درصدی در حال انجام است و احداث محوطه بیرونی و نازک کاری های داخلی ساختمان از جمله کاشیکاری , سرامیک سرویسهای بهداشتی ، سفیدکاری طبقات ،اجرای سقف کاذب و………در حال انجام است .

یوسفی در پایان از بهره برداری این پروژه در پایان سال جاری خبر داد و گفت: با پیگیری های مستمر از سوی شهردار اهواز و مجموعه پرتلاش معاونت فنی وعمرانی امید می رود این پروژه رفاهی به زودی و تا پایان سال جاری تکمیل و بهره برداری شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک