کد خبر: 29294
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ آذر/ ۱۳۹۶ - ۱:۱۰

ورود قاسمی به مجموعه بانک صادرات ؛ زنجیره مدیریت این بانک را تکمیل می کند.

یکی از مدیران خوش نام خوزستان ؛ بعنوان عضو هیئت مدیره بانک صادرات استان یزد منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز/آیین معارفه حسین قاسمی؛عضو جدید هیئت مدیره بانک صادرات استان یزد؛ روز گذشته با حضور مدیر عامل این بانک و مدیران امور و روسای ادارات برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل بانک صادرات ضمن اظهار خرسندی از حضور حسین قاسمی در  استان یزد گفت :ورود قاسمی به مجموعه بانک صادرات ؛ زنجیره مدیریت این بانک را تکمیل می کند.

وی افزود :حسین قاسمی شخصی مبتکر و خلاق است و سوابق کاری وی نشان می دهد که برداشت صحیح از زمان و مکان ؛ وفاداری به سازمان ؛ شایسته سالاری و مدیریت از خصوصیات بارز ایشان است.

شایان ذکر است حسین قاسمی ۲۸سال دربخش های مختلف بانک صادرات بوده و از سوابق اجرایی وی می توان به؛ ریاست حوزه بانک صادرات اهواز؛ دو دوره (دوره اول و دوم) منتخب مردم در شورای اسلامی شهر رامهرمز و …..اشاره نمود.

مدیرمسئول و اعضای هیئت تحریریه خوزستان سرافراز این انتصاب را به حسین قاسمی تبریک گفته و برای وی از درگاه ایزد منان عزت ؛ سربلندی و توفیقات خدمتگذاری مستمر را مسالت می نماید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک