کد خبر: 29407
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ دی/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶

شهردار اهواز همواره سعی نموده اند انتصابات از بدنه فعال شهرداری و از خود مجموعه ها باشند

به گزارش خوزستان سرافراز/ طی حکمی  از سوی کتانباف شهردار اهواز و بنا به پیشنهاد معاون خدمات شهری مهندس علی تراب پور به عنوان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز  منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با حضورمهندس عالیپور معاون محترم خدمات شهری و تنی چند از مدیران و معاونین سازمان آتش نشانی برگزار گردید.
در آغاز مراسم تودیع و معارفه ، مهندس عالیپور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه مهندس نجفی مدیر عامل اسبق سازمان اظهار داشت؛ رویکرد مهندس کتانباف بعنوان شهردار کلانشهر اهواز در تغییرات رویکردی متعالی و پیشرو میباشد.
مهندس عالیپور اعلام داشت ، شهردار اهواز همواره سعی نموده اند انتصابات از بدنه فعال شهرداری و از خود مجموعه ها باشند تا مدیران جدید از کم و کیف مسئولیت پیش روی خود آگاهی و مشرفیت عملیاتی کامل داشته باشند.
وی در ادامه افزود:تعهد ، تخصص ، تدین و تحصیلات عالیه از شاخصه های انتخاب مدیران جدید میباشد و اساس تغییرات مدیران تعالی و حرکت رو به جلو سازمان ها در مسیر تعالی و پیشرفت شهر میباشد.
مهندس عالیپور در همین رابطه اظهار داشت؛ با توجه به تجارب ارزشمند مهندس تراب پور درتمامی رده های سازمانی و همچنین مجموعه آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی انتظار میرود تا گامهایی موثر و تاثیرگذاری در نهادینه کردن آموزش شهروندی با رویکرد ایمنی در جامعه و کاهش حوادث برداشته و شاهد تدوین برنامه های هدفمند و زمان بندی شده ای در سطوح مختلف جامعه باشیم.
وی گفت:با توجه به نارسایی ها و عقب ماندگی هایی که در سال های اخیر به کلانشهر اهواز تحمیل شده مهندس کتانباف شهردار کلانشهر اهواز همواره تمام توجه خویش را بکار بسته تا با ریزبینی و دقتی خاص با تکیه بر سوابق اجرایی مدیران خدوم شهرداری بهترین و موثرترین چیدمان را به دور از هرگونه اعمال سلیقه شخصی یا قومیت مندی و حزب گرایی به اجرا گذارد.
مهندس عالیپور اهداف کلی تغییرات و انتصاب را رشد و تعالی و حرکت پر شتاب تر به سوی محرومیت زدائی از چهره شهر اعلام داشت.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک