کد خبر: 29444
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ دی/ ۱۳۹۶ - ۴:۳۵

حاجی زاده تأکید کرد: تصمیم گیری برای این کانون را در اولویت قرار می‌دهیم وبنا شد تا تصمیمی فوری برای آن گرفته شود و از وضعیت فعلی خارج شود.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ صبح پنج شنبه مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان به همراه مدیرکل هواشناسی استان از محل کانون‌های فوق حاد ریزگردها و نهال کاری های انجام شده در کانون ریزگرد جنوب شرق اهواز بازدید کردند.

کیامرث حاجی زاده، مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان در حاشیه این بازدید؛گفت: این کانون ریزگردها در پنج کیلومتری اهواز واقع شده است که در اثر وزش بادهای شدید موجب بروز پدیده گرد و غبار، برای اهواز می‌شود.

وی افزود: در بازدید امروز که با جمعی از مدیران داشتیم قرار شد پس از بازدید از این کانونها نشست تخصصی برای ارائه راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت در استانداری خوزستان برگزار شود.

حاجی زاده تأکید کرد: تصمیم گیری برای این کانون را در اولویت قرار می‌دهیم وبنا شد تا تصمیمی فوری برای آن گرفته شود و از وضعیت فعلی خارج شود.

بروز پدیده ریزگردها در استان خوزستان چند سالی است که به یک معضل اساسی برای مردم تبدیل شده وامسال نیز که بارندگیها در استان خوزستان کاهش یافته است باعث ایجاد توفان گرد و خاک  و تعطیلی مدارس وادارات شده است.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک