کد خبر: 29631
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۴:۱۹

حسب دستور شهردار کلانشهر اهواز مبنی بر نظافت و پاکسازی هفتگی محلات و به منظور بهبود فضای شهری، معاونت خدمات شهری منطقه یک به همت نیروهای خود این هفته پنجشنبه ۵ بهمن ماه اقدام به پاکسازی سطح حوزه استحفاظی خود نمود .

خوزستان سرافراز /بابک محمدی اوندی شهردار منطقه یک اهواز درخصوص خدمت جهادی در منطقه زیباشهر؛ گفت:
در این عملیات ؛پاکسازی خیابان ها ،حمل نخاله و مازادساختمانی ،کاشت نهال گلدار
ختمی، شاهپسند، شیشه شور ، پامچال
در پارکهای محله ای و بلوارهای اصلی ،شستشوی جداول، هرس درختان ،لکه گیری آسفالت و … در شهرداری منطقه یک اجرا شد.که از جمله اقدامات انجام شده در این روز بشمار میرود.

محمدی اوندی با اشاره به اقدامات انجام شده در این برنامه افزود: فضای عمومی شهر متعلق به همه است و اگر نظافت آن فرهنگ سازی شود دیگر نیاز به هزینه کردهای اضافی نیست و هر شخصی با نهادینه شدن این مهم به بهداشت عمومی و حفظ محیط زیست کمک می کند.

وی خاطر نشان کرد:  وظایف شهرداری در خدمات شهرداری تعاملی  و به نوعی در ارتباط با مردم است و اگر آگاهی و بینش در شهروندان وجود نداشته باشد، هیچ کاری پیش نمی‌رود. تمام شهروندان در برابر رعایت نظافت شهری مسئول هستند.

مدیر منطقه یک در خاتمه تصریح کرد: شاید محقق شدن فرهنگ شهروندی زمان‌بر باشد اما در نهایت به نتایج خوبی دست خواهیم یافت.اداراتی نظیر آموزش و پرورش و… باید در این زمینه گام بردارند و فرهنگ شهروندی را نهادینه کنند.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک