کد خبر: 29616
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۳:۰۲

بسیاری از صنعتگران و شرکت هایی که در بسته بندی خرما فعالیت داشتند ؛ بدلیل مشکلات اقتصادی نتوانستند بموقع وام های خود را تسویه نمایند و بانک ها با صادرنمودن اجراییه املاک انها را به تملک خود دراوردند.

به گزارش خوزستان سرافراز ؛ دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان در جمع مردم شهرستان وباحضورنایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و هیات همراه ، دکتر بخشنده معاون وزیر جهاد کشاورزی ،دکتر شریعتی استاندار خوزستان و مسئولان استانی ، ضمن اشاره به کانالی که از رودخانه کارون به رودخانه جراحی کشیده می شود، اظهار کرد: مشکلات موجود و
نبود کانال آب باعث به هدر رفتن ۵۰ درصد آب کشاورزی می شود و بااحداث این کانال کشاورزی در این منطقه رونق می یابد و برخی از مشکلات اساسی کمبود اب حذف شود.

 

فرماندار شادگان درخصوص صنایع تبدیلی ومشکلات آنها؛ بیان کرد:صنایع تبدیلی زیادی در شادگان در زمینه بسته بندی خرما فعالیت می کردند که در دولت گذشته به این عزیزان قول هایی درخصوص بخشودگی جرائم و دیرکرد وام ها داده شد؛ اما متاسفانه دولت ‌گذشته  نتوانست به تعهدات خود نسبت به بخشودگی جرائم وام های معوقه عمل نماید.

جعفری نسب تصریح کرد : بسیاری از صنعتگران و شرکت هایی که در بسته بندی خرما فعالیت داشتند ؛ بدلیل مشکلات اقتصادی نتوانستند بموقع وام های خود را تسویه نمایند و بانک ها با صادرنمودن اجراییه املاک انها را به تملک خود دراوردند.

فرماندار شادگان ادامه داد: چندین سال است که در شادگان این مشکلات وجود دارد و با وجود تشکیل جلسات ؛ هنوز مشکل مردم حل نشده است وباید کارهای با دوام و اساسی برای مشکلات مردم اتخاذ شود.

جعفری نسب با توجه به وضعیت خشکسالی و ریزگردها در خوزستان ؛ افزود : به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد می دهیم باتوجه به وضعیت خوزستان که با خشکسالی ، گرد وغبار و ریزگردها مواجه است؛ قانونی مصوب شود که که جریمه دیر کرد وام ها بخشیده شود ؛ تا صاحبان صنایع بتوانند کارگاه های خود را فعال نمایند و با تولید بیشتر و اشتغالزایی جوانان این منطقه مشغول به کار شوند.

خبرنگار ؛ ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک