کد خبر: 29644
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۲:۰۰

کشاورزان شادگانی آمادگی لازم برای آبگیری زمین های کشاورزی و نخلستان های خود را داشته باشند تا به تناوب از آب رها سازی شده بهره گیرند.

به گزارش خوزستان سرافراز ؛

دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان،گفت: با پیگیری های استاندار خوزستان ،نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، ستاد بحران استانداری و دستگاههای متولی آب مورد نیاز کشت کشاورزان شادگان از روز شنبه هفتم بهمن ماه رهاسازی می شود.
جعفری نسب اظهار کرد: کشاورزان شادگانی آمادگی لازم برای آبگیری زمین های کشاورزی و نخلستان های خود را داشته باشند تا به تناوب از آب رها سازی شده بهره گیرند.
جعفری نسب فرماندار شادگان افزود: تدابیر لازم برای جلوگیری از برداشت حق آبه شادگان در شهرستان های بالا دست رودخانه جراحی انجام شده و مسیر رودخانه را بررسی قرار می گیرد و با متخلفین برخورد لازم را خواهند کرد.
فرماندار شادگان بر گسترش و توسعه کشاورزی و تامین آب مورد نیاز کشاورزی این شهرستان تاکید و اظهار کرد: یکی از اهداف مهم تولید برای ایجاد اشتغال و معیشت کشاورزان شهرستان شادگان است.

خبرنگار ؛ ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک