کد خبر: 29685
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۲:۳۲
حسن سلامت دوم در گفتگوی تلفنی با برنامه برآیند :

سردبیر روزنامه نسیم خوزستان در خصوص پدیده گرد و غبار و مشکلات پیش آمده در خوزستان اظهار کرد ؛ یک دهه از مشکل گرد و خاک در خوزستان می گذرد اما متاسفانه مردم هیچ اقدام مثبت و عملي از سوی مسئولان برای حل این مشکل ندیده اند.

 

به گزارش پايگاه خبري خوزستان سرافراز، حسن سلامت دوم در گفتگوی تلفنی با ویژه برنامه برآیند تصریح کرد : واقعا جای تاسف دارد كه نخیلات و کشاورزی در استان نابود شده است و اين نشانه بی آبی در خوزستان است.

اين فعال رسانه اي بیان کرد : مسئولین مي گویند براي مقابله با گرد و غبار درختکاری كرديم، سال گذشته کاشت درخت در بیابان های استان آغاز شد و امروز وضعیت درخت هايي که کاشته شد را ببینید، اکثر درخت هاي كاشته شده از بی آبی نابود شده اند، آیا این ضرر به بیت المال نیست؟

سلامت دوم در ادامه گفتگوی خود با شهریار آرین نژاد مجری برنامه برآیند، گفت : مردم خوزستان از بعضی موضوعات دلشان بدرد آمده است كه يكي از اين موارد سفرهای نمایشی مسوولان به استان است كه اين موضوع واقعا تاسف بار است.

سردبیر روزنامه نسیم خوزستان افزود : مسئولین با سفرهای نمایشی به خوزستان قصد فریب مردم را دارند.

سلامت دوم پيرامون سفر آقاي كلانتري به خوزستان عنوان كرد : آقایان مسئول، شما علیه منافع مردم مظلوم خوزستان اقدام نکنید، سفرتان پیشکش!

اين فعال رسانه اي در خصوص تشکیل ستاد ریزگردها در تهران، افزود : آیا تشکیل این ستاد در تهران مشکلی را حل می کند؟ اعضایی که نمي توانند با مردم خوزستان همدردی کنند، چگونه مي خواهند برای مردم تصمیم گیری کنند.

سردبير روزنامه نسيم خوزستان با بيان اينكه بی تدبیری ها مردم را نابود کرده است، ادامه داد : آقای رئیس جمهور می گوید وقتی مشکلات مردم خوزستان را میبینم، من و آقای جهانگیری براي مشكلاتشان گریه می کنیم! آقای رییس جمهور گریه کردن شما چه مشکلی از مردم خوزستان را حل كرده است!

سلامت دوم در ادامه گفت : اگر واقعا رييس جمهور، مشکلات مردم خوزستان را درک کند؛ باید برای آن ها خون گریه کند.

اين فعال رسانه اي تصریح کرد : آمار مهاجرت به دليل بي توجهي ها و كم كاري برخي مديران نگران کننده است و اگر بخواهند آمار واقعی مهاجرت را ارائه دهند فقط باید تاسف خورد.

وی گفت : چرا تعطیلی ادارات و مدارس به موقع صورت نمی گیرد؟ آيا براي تعطيلي مدارس و ادارات هم بايد منتظر دستور آقايان از تهران باشيم!

سلامت دوم افزود : وقتي دانش آموزان بعد از تعطيلي به مدرسه مي روند با انبوهي از خاك مواجه مي شوند.

سردبير روزنامه نسيم خوزستان ادامه داد : کارمندان ادارات چه گناهی مرتکب شده اند كه بايد در بدترین شرایط سرکار بروند.

این روزنامه نگار با بیان اينكه برخي مسائل دل مردم خوزستان را خون کرده است اظهار کرد : موضوع گرد و خاک باعث شده که آمار سرطان در خوزستان ۵۰۰ برابر شود، این امراض از کجا آمده است! سرطان چشم و پوست از كجا به سراغ مردم خوزستان آمده است!

سردبير روزنامه نسيم خوزستان گفت : محیط زیست به باج گیر معروف شده است و بابت آلاینده ها از ادارات عوارض مي گيرد.

سلامت دوم ادامه داد : آیا با دریافت عوارض از ادارات برای مردم خوزستان در زمان وقوع گرد و غبار، شیر و ماسک تهیه می کنند؟

اين فعال رسانه اي افزود : ۸۰ درصد درآمد کل کشور از خوزستان است، آیا مردم این استان این قدر ارزش ندارند که برای آن ها در زمان وقوع گرد و غبار حداقل، شیر و ماسک خوب خریداری كرد!

سلامت دوم با بيان اين كه مردم دلشان برای خوزستان‌ می تپد تصریح کرد : ما از مسئولین اقدام و عمل مي خواهيم و انصاف نیست با بی تدبیری و ناکارآمدی برخي مديران، مردم را خوزستان فراری دهیم.

سلامت دوم در خصوص عدم پوشش سفر اخير كلانتري به خوزستان از سوي خبرنگاران افزود : در اين سفر استانداري خبرنگاران را به صورت گزينشي انخاب نمود و نگذاشت خبرنگاران مشكلات مردم و كشاورزان خوزستاني را به معاون رييس جمهور برسانند كه اين اقدام توهين به جامعه خبري استان محسوب مي شود.

اين روزنامه نگار افزود : معاون رييس جمهوري كه نمايندگان مردم را لات خطاب مي كند آيا اين شخص مي تواند مشكلات مردم را حل كند!

سردبير روزنامه نيسم خوزستان در پايان گفت : اگر واقعا مسوولان مشكلات مردم و كشاورزان خوزستاني را درك كنند وقتي سرشان را روي بالش مي گذارند بايد از غصه بميرند!

به گزارش پايگاه خبري خوزستان سرافراز، برنامه پر بيننده “برآيند” برنامه چالشي است كه از شبكه استاني خوزستان پخش مي شود و با به چالش كشاندن مسوولان، مطالبات مردم را دنبال مي كند!

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک