کد خبر: 29693
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۵:۵۵
فرماندار هندیجان خواستار شد ,

حضور درجلسات کمیته برنامه ریزی الزامی است و مدیران دستگاه های اجرایی باید ازحقوق شهروندان دفاع کنند.

به گزارش خوزستان سرافراز:

کورش مودت فرماندارهندیجان درجلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که درفرمانداری برگزارشد ؛ گفت : کمیته برنامه ریزی از مهمترین جلسات است , :حضور در این جلسات الزامی است و  مدیران دستگاه های اجرایی باید ازحقوق شهروندان دفاع کنند.

مودت در ادامه این جلسه ؛ افزود:مدیران دستگاه های اجرایی باید به دنبال مطالبات واعتبارات خود باشند , توزیع اعتبارات ارزش افزوده در روستاها از جمله جاده امامزاده عبدالله به عامری یکی ازمطالبات جدی شهرستان است که بایدصورت بگیرد.

فرماندار هندیجان ؛ تصریح کرد: درسال ۹۶ درخصوص اعتبارات راه و شهرسازی ؛ اموزش و پرورش ؛منابع طبیعی ؛جهادکشاورزی ؛ آب شهری و روستایی؛ شهرداری و سایر ادارات ۱۷میلیاردتومان اعتبار تخصیص داده شد.

طرحهای آبرسانی بوطاهری وغرابی با طول ۶  کیلومتر بالغ بر۳میلیاردتومان اعتبارلازم داردکه پیش بینی این اعتباربایداختصاص یابد, یکی ازطرحهای دیگر ایجاد اسکله بحرکان است که قبل ازعیدنوروز بخشی ازسایت بحرکان موردافتتاح وبهره برداری قرار خواهد گرفت.

نماینده عالی دولت درهندیجان درادامه , بیان کرد : از دیگر طرحهای پیش بینی شده راه میانی امامزاده عبدالله به عامری و جاده روستایی ذلقی به زیدون است که با تکمیل آن ۳۰کیلومتر از راه کاهش خواهدیافت .

وی درخصوص استخر شهرستان هندیجان , گفت :یکی از مطالبات جدی مردم شهرستان بحث استخر است که باتوجه به نبود استخر در شهرستان درفصل تابستان شاهد غرق شدن برخی ازجوانان ونوجوانان در رودخانه زهره هستیم .

فرماندار هندیجان فرمود : جاده ورودی ماهشهر به هندیجان ازلحاظ روشنایی مشکل دارد و همچنین بلوارحرم امامزاده عبدالله دربخش مرکزی با مشکل روشنایی روبرو است که سازمان برق باید توجه بیشتری به امر روشنایی داشته باشد.

کورش مودت درخصوص طرح جامع هندیجان عنوان کرد: طرح جامع هندیجان برای این شهرستان بسیارمهم است , متاسفانه اصول شهرسازی در هندیجان رعایت نشده است .

دربحث طرح جامع مشکل داریم و با فرصت داده شده به شهرداری, شهردار و اعضای شواری شهر باید مطالعات طرح جامع را اغاز نمایند.

فرماندارهندیجان درادامه خاطرنشان کرد: دربحث قبرستان هندیجان شمالی مشکل داریم که براثربارندگی مشکلاتی برای مردم بوجودمی آیدکه بایدعملیات زهکشی آن به سرعت اجرایی شود.

کورش مودت درخصوص عدم استقرار برخی ازادارات در هندیجان , گفت : نبود برخی از ادارات در هندیجان مانند اداره ثبت اسناد و املاک و سازمان انتقال خون مشکلاتی را برای اهالی منطقه ایجاد نموده و با پیگیری های صورت گرفته و رایزنی با استاندار و مدیران کل در استان , قرار شد این موضوع بررسی و بزودی دغدغه مردم در این زمینه برطرف گردد۰

خبرنگار خوزستان سرافراز / ناصر حکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک