کد خبر: 29783
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۸:۰۴

ششمین کنفرانس سالیانه روابط عمومی در خوزستان با موضوع اشتغال و سرمایه گذاری را امسال برگزار می کنیم.

به گزارش خوزستان سرافراز / خسرو ممبینی دبیرکل کنفرانس با گرامیداشت یاد و خاطره عفت فتحی خبرنگار فقید خوزستانی اظهار کرد: از سال ۹۱ با مشورتی که با پیشکسوتان و مدیران روابط عمومی داشتیم قرار شد به جای برگزاری سمینارهای کشوری که معمولا در تهران برگزار می شود و گرفتن وقت و هزینه این سمینارها و کنفرانس ها را در استان داشته باشیم.
سال ۹۱ اولین کنفرانس را با حضور ۴۰۰ نفر از مدیران و کارشناسان روابط عمومی تحت عنوان مدیریت برنامه ریزی استراتژیک برگزار کردیم؛ سال های بعد به ترتیب تحت عنوان روابط عمومی الکترونیک، روابط عمومی و فرهنگ شهروندی، سرمایه های اجتماعی و امسال نیز در مورد ارتباطات، اشتغال و سرمایه گذاری برگزار می کنیم.
امسال این موضوع را انتخاب کردیم تا به استان کمک کنیم چون روابط عمومی نقش دوگانه ای ایفا و علاوه بر حل مشکلات سازمان برای حل مشکلات مردم نیز اقدام می کند.
روابط عمومی یک سویه محکوم است و روابط عمومی قوی و خوب باید تعامل بین سازمان و مردم را برقرار و منافع هر دو طرف را تأمین کند.
با اعلام این خبر که سمینار با حضور اساتید کشوری حمید شکری خوانقاه و محسن مدحج برگزار می شود، بیان کرد: طی سال های اخیر تغییرات عمده ای در سطح روابط عمومی های استان ایجاد شده که آن هم به همت همین سمینارها و همایش های آموزشی است؛ امسال دبیرخانه این سمینار در کانون تبلیغاتی هدف است.
با اعلام این خبر که ۲۶ بهمن ماه سال جاری این کنفرانس در تالار امام رضا شهرک نفت اهواز برگزار می شود، گفت: چندین ماه تلاش و فعالیت علمی انجام می شود تا همه جامعه علمی و اجرایی در مراسم حاضر شوند.
با اشاره به تشکیل شورای سیاست گذاری برای برگزاری سمینار بیان کرد: موضوع های مطرح شده در سمینار را در این کارگروه سیاست گذاری مورد بررسی قرار داده و در نهایت برای اجرایی شدن مصوب می کنیم.
ظرفیت ۳۰۰ نفر را پیش بینی کردیم و اکثر سازمان ها اعلام آمادگی کردند و تا قبل از برگزاری سمینار به صورت روزانه ثبت نام داریم؛ برای دانشجویان ۵۰ درصد تخفیف لحاظ شده است.
خبرنگاران و اصحاب رسانه استان خوزستان نیز به صورت رایگان امکان حضور در این سمینار را دارند.

سید علی بلادیان دبیر اجرایی کنفرانس اظهار کرد: تلاش زیادی شده تا کنفرانسی برای فعالان روابط عمومی و رسانه برگزار شود که اکثریت شاخص های ملی این حوزه را داشته باشد.
بر اساس نظرسنجی هایی که از قبل داشتیم نسبت به انتخاب اساتید، موضوعات کنفرانس و ساعت و زمان برگزاری آن اقدام کردیم.
سال های قبل از چندین استاد دعوت می شد ولی امکان ارائه کامل موضوعات را نداشتند، بنابراین همین امسال تنها از دو استاد یکی به منظور انجام سخنرانی علمی و دیگری هم برای برگزاری کارگاه آموزشی دعوت کردیم.
از بهترین اساتید کشور سرفصل ها را دریافت و در نهایت بین لیست انتخابی دو نفر را برای حضور در سمینار انتخاب کردیم.
کنفرانس هایی که در کشور برگزار می شود، یک جذابیت هایی مثل مرکز همایش ها و غیره را دارد که کارشناسان با هزینه های سنگین به این کنفرانس ها می روند؛ ما تلاش کردیم تا برای مجموعه استان این کنفرانس ها را با اساتید کنفرانس های بین المللی و کمترین هزینه ارائه کنیم.
اعتقاد داریم که هر کنفرانسی با وجود حرفه ای ترین سخنرانان اگر پشتوانه رسانه را نداشته باشد، قطعا ثمره ای نخواهد داشت.
بلادیان خبر داد: یکی از معتبرترین گواهینامه های کشوری در این سمینار ارائه و قطعا باعث ارتقای سطح شغلی و درآمدی کارشناسان می شود.

عبدالله پیروزی اظهار کرد: ششمین کنفرانس سالیانه روابط عمومی در خوزستان با موضوع اشتغال و سرمایه گذاری را امسال برگزار می کنیم.
یکی از رویکردهای دهه فجر این است که نگاه و باور جوانان را تغییر دهیم وخوزستان با پتانسیل های فراوانش جای کار روی موضوع اشتغالزایی را دارد، تصریح کرد: با توجه به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری نامگذاری موضوع اشتغالزایی را در سمینار امسال لحاظ کردیم.
استراتژی های روابط عمومی برای جذب سرمایه گذاری یکی از رویکردهای سمینار امسال است، ادامه داد: مدیریت روابط عمومی کارآفرین، روابط عمومی هوشمند و مدیریت دغدغه های ارتباطی در سازمان، روابط عمومی اقتصادی و تولید اشتغال، تدوین برنامه های ارتباطی و همچنین فرصت آفرینی در اشتغالزایی نیز از دیگر محوریت های این سمینار هستند.
با برشمردن ارتقای سطح آگاهی روابط عمومی و سازمانی در خصوص ایجاد حس همکاری و همیاری در امور، ایجاد یک روابط عمومی پویا و کارآفرین، تدوین سیاست های اشتغالزایی در سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی به عنوان اهداف سمینار گفت: اولین ویژگی این سمینار اعطای گواهینامه رسمی از سازمان مدیریت برنامه و بودجه است.
برگزاری کارگاه آموزشی، برپایی جلسه هم اندیشی با مدیران و کارشناسان روابط عمومی در خصوص تحلیل مسائل و مشکلات روز در واحدهای روابط عمومی، برگزاری نمایشگاه آخرین دستاوردهای روابط عمومی های سازمان ها و همچنین چاپ ویژه نامه اختصاصی از دیگر برنامه های این سمینار هستند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک