کد خبر: 29806
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۲:۲۴

ابتدائن به عرض می رسانم که جناب استاندار و برخی مدیران این مطلب را نخوانند!!!

ابتدائن به عرض می رسانم که جناب استاندار و برخی مدیران این مطلب را نخوانند!!!

واتقوا فتنة لا تصيبن الذين ظلموا منكم خاصة …….

ایام مبارک انقلاب باشکوه اسلامی است و مستندهای زیبایی از سیمای جمهوری اسلامی پخش می شود؛ در یکی از این مستندها شیرزن انقلاب خانم مرضیه حدیدچی دباغ خاطره ای را از دیدارش در عراق با امام رحمت اله علیه نقل می کند.
ایشان اشاره داشت به اینکه بعد از ماه ها روزه و ریاضت بدلیل نداشتن منابع مالی در سوریه گرفتار بودیم که شهید محمد منتظری به بنده ماموریت داد جهت رفع مشکل و ادامه مبارزه ؛ خدمت امام برسیم.
حضرت اقا بعد از اینکه با کمال صبر و متانت به سخنان بنده عمیقا توجه نمود و در عین ناباوری بنده از فشارها ؛ زندان و شکنجه ای که به من و دخترم رفته بود (امام با ان همه مشاکل و مشاغل اینکه به ریز مشکلات دو سرباز خود در زندانهای شاه اشراف داشت ) برای من بسیار جای تعجب و خوشبختی داشت.
درنهایت بعد از شنیدن سخنان من امام تاملی فرمودند و بیان داشتند برای چه امده اید ؛ شرح ماوقع را گفتم و از ایشان تقاضای منابع مالی را بیان کردم .
ایشان فرمود؛ بگذارید کسی را بفرستم بررسی کند و بعد به شما خبر خواهد رسید.
شاهد مثال ما براین است که حضرت امام ره در همان سالها و بعد از انقلاب اسلامی بسیار درخصوص اطرافیانش ومصرف وجوهات شرعیه سختگیر بودند ؛ حتی برای مبارزان .
این خاطره را گفتم که به حال و روز الان مدیران در این ایام تاملی نماییم.

این مطلب را گفتم به جهت اینکه اگر با دقت و سعه صدر توجه ای عمیق به خواسته برخی اغتشاشگران توجه نماییم و در کنار ان به مسائلی که در همین استان ما به وقوع می پیوندد ؛ والله باید جای برخی از بظاهر مدیران را با برخی از اغتشاشگران عوض نماییم.

به هرحال انها که دلسوخته انقلابند می دانند هر چالشی را با ضرب و زور نمی توان پاسخ گفت.

ان شااله در سطور اینده به ریز وارد برخی از چالش های مدیریتی در استان می شویم تا خدای نکرده دشمنان فکر نکنند سربداران خمینی کبیر و مقام معظم رهبری نسبت به هر تصمیمی که مدیریت عالی استان و حتی کشور می گیرند سکوت خواهند کرد و قطعا چنانچه تصمیم های مغایر با اصول و ارزشها و ارمانهای شهدا گرفته شود سکوت را جایز ندانسته و از باب امربه معروف و نهی از منکر عکس العمل مناسب نشان خواهند داد.

ادامه دارد……

یاعلی

یوسف مندنی زاده الهی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک