کد خبر: 29819
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۰:۲۶
سعید رضوانی در نشست خبری سمینار بین المللی CSR ؛

نخستین سمینار بین المللی CSR با عنوان مسئولیت اجتماعی، دولت و توسعه پایدار از سوی انجمن ملی روابط عمومی ایران در خوزستان برگزار می شود.

به گزارش خوزستان سرافراز ؛

سعید رضوانی مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان اظهار کرد:برنامه در روابط عمومی استانداری سیاست درهای باز است؛ با توجه به دیدگاه استاندار خوزستان به هیچ عنوان در استفاده از نظرات، انتشارات آنها و امکان دادن به صحبت کردن و بیان نظرات مخالفان محدودیت نداریم.
کسی که در بطن کار است معمولا نکات مثبت را می بیند، اضافه کرد: منتقدان دو دسته هستند؛ منتقدان دلسوز با نگاه علمی که قابل احترام هستند ولی برخی مواقع نیز منتقدان قصد انتقال پیام را دارند که برای این دسته نیز فضا را برای برطرف شدن نگرانی آنها فراهم می کنیم.
با اشاره به اینکه احترام و دیده شدن همه رسانه ها و ایجاد فضای لازم برای فعالیت آنها رویکرد روابط عمومی استانداری است، ادامه داد: اکنون با توجه به اینکه رسانه ها به صورت گسترده و روزافزون رشد کرده و امکان اطلاع رسانی بسیار فراهم و دسترسی مردم به اطلاعات بیشتر شده ما هم نباید عقب تر از مردم باشیم.
اولویت اصلی ما این است که اصحاب خبر و رسانه در روابط عمومی استانداری دارای جایگاه باشند و به عنوان همراه و همکار (کار را تسهیل می کند و برای توسعه استان نقش آفرینی می کند) دیده شوند.
نقش فضای مجازی در دنیای امروزه خیلی ملموس است و باید به فعالان مجازی هم احترام گذاشته و آنها را هم ببینیم؛ باید کمک کنیم تا رسانه های مردمی هم دیده شوند و هدف ما برای کف جامعه است که بخشی از آن را رسانه رسمی و بازنشر همین رسانه ها را در لایه مردمی انجام می دهند.
با اعلام خبر تعیین جایگاه خبرنگاران در استانداری خوزستان گفت: نگاه به خوزستان باید موزائیکی باشد یعنی در عین هدف واحد توسعه والای خوزستان باید بر اساس تقسیم بندی های جغرافیایی، قومی و فرهنگی این امکان را بدهیم که همه اجازه فعالیت داشته باشند.
با اشاره به اینکه در بحث قومیت ها و فرهنگ خوزستان منحصر به فرد است که قابل مقایسه با هیچ استانی نیست، یادآور شد: باید این جریانات در راستای وحدت ملی و شکوفایی خوزستان به کار گرفته شود.
با اشاره به اینکه آب پاک، هوا و محیط سالم حق همه شهروندان گفت: نگاه ما در روابط عمومی هیچ سهمیه بندی خاصی ندارد و همه باید از فعالیت ها و اقدامات این اداره بهره مند شود.
با اشاره به اینکه مسئولیت های اجتماعی دغدغه همه شهروندان است، بیان کرد: دستگاه های اجرایی در قبال برداشت از منابع و ثروت های این استان مسئولیت های اجتماعی را به خوبی انجام نمی دهند یا اینکه در مسیر نامناسب انجام نمی دهند.
با اشاره به اینکه می توان مسئولیت های اجتماعی را به سمت حوزه های آموزش، بهداشت، درمان، راه ها و توسعه زیرساخت ها هدایت کرد، گفت: نبود تعریف درست مسئولیت
اجتماعی یکی از دغدغه های همیشگی بوده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک