کد خبر: 29824
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۷:۰۹
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اهواز در گفتگو با خوزستان سرافراز "

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اهواز مجموع بدهی های شهرداری را در سالهای گذشته ۸۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد وگفت : متاسفانه مشکلات مالی شهرداری و تقریبا ۸۰۰ میلیارد تومان بدهی که از دوره های گذشته برجای مانده , ;کار را برای مدیران جدید بسیار سخت کرد و به همین خاطر بسیاری از طرح ها به کندی پیش می رود

حجت الاسلام والمسلمین موسی پور رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اهواز در دوره پنجم در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز با اشاره به آخرین وضعیت شش فرهنگسرای در حال احداث توسط شهرداری ؛ گفت : کار عمرانی فرهنگسراها با پیشرفت فیزیکی خوبی درحال انجام است و سه تا از انها تکمیل و شاید حداکثر تاپایان اسفند به بهره برداری برسند.

موسی پور خواستار همکاری و هماهنگی بیشتر شهردار در خصوص احداث، تکمیل و تجهیز فرهنگسراها شد و گفت: گزارش های مدونی که در خصوص اجرای فرهنگسراها ارایه می دهند روند مثبتی را نشان می دهد ولی این روند باید سرعت بیشتری یابد و یکی از مطالبات جدی ما از شهردار بحث تکمیل و تجهیز فرهنگسراهاست.
تجهیز هرکدام از فرهنگسراها حداقل یک میلیارد تومان هزینه خواهد داشت و ما اعلام نمودیم تا تجهیز فرهنگسراها تکمیل نشود ؛ انها را افتتاح نخواهیم کرد , درصورتی که می توانستیم در دهه مبارک فجر بدون تجهیزات انها را افتتاح کنیم.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر, بیان کرد:
باید زیرساخت های لازم از جمله تامین نیروی انسانی و مربیان اموزشی؛ تکمیل سالن امفی تئاتر, و دیگر موارد باقی مانده از فرهنگسراها باید هرچه سریعتر انجام گردد, ;کمیسیون فرهنگی اهتمام ویژه ای نسبت به تامین و تکمیل زیرساخت ها دارد و آن را اساس فعالیت های فرهنگی و هنری قلمداد می کند.

موسی پور با اشاره به عملکرد شهردار اهواز در چند ماه گذشته ؛ تصریح کرد :
چیزی که واضح و مشخص است عقب ماندگي های شهر اهواز بسیار زیاد است، نباید از شهردار در این مدت اندک انتظار معجزه داشته باشیم.در این مدت اخیر توجه خوبی به مسائل فرهنگی شده و یک مقداری مسائل فرهنگی از حاشیه خارج و به متن بازگشته است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اهواز مجموع بدهی های شهرداری را در سالهای گذشته ۸۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد وگفت : متاسفانه مشکلات مالی شهرداری و تقریبا ۸۰۰ میلیارد تومان بدهی که از دوره های گذشته برجای مانده , ;کار را برای مدیران جدید بسیار سخت کرد و به همین خاطر بسیاری از طرح ها به کندی پیش می رود ، ما اصرار شدیدی در این مدت بر اتمام پروژه های نیمه تمام داشتیم، در همین مدت اخیر دو پارک بانوان بدون استفاده مانده بود، که یکی از همین پارک ها به همت شهرداری تکمیل شد.
البته ما نسبت به فعالیت های انجام شده در بخش عمرانی راضی نیستیم و قطعا باید شهرداری عملکرد بهتری از خود ارایه نماید, هیچگونه کوتاهی در این روند قابل قبول نیست و با پیش بینی کلیه تمهیدات و مقدمات انتظار داریم طرح های عمرانی با موفقیت بالایی در سطح شهر اهواز عملیاتی شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسی پور درباره برنامه های شاخص فرهنگی در سال ۹۷ ؛ گفت :خوشبختانه اقدامات بسیار مثبتی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در معاونت فرهنگی انجام شده است.سیاست کلی ما اين هست که معاونت فرهنگی صرفا از تبلیغات ظاهری و زدن بنر در سطح شهر خارج و به سمت تامین و توسعه ی زیر ساخت ها گام بردارد.یکی از همین موارد تکمیل فرهنگسراها و ساخت زمین چمن های مصنوعی است,که می تواند تحولات خوب فرهنگی و اجتماعی در اهواز رقم بزند.

موسی پور یاداور,شد:یکی از برنامه های جدی ما توزیع عادلانه خدمات فرهنگی و تجهیزات ورزشی در کلانشهراهواز می باشد.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک