کد خبر: 29826
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۳:۵۴

این پروژه ساحل‌سازی که به‌نام شهدای صنعت نفت نام‌گذاری شد، به طول ۱۰ کیلومتر و با اعتبار بیش از ۲۶ میلیارد تومان انجام خواهد گرفت.

به گزارش خوزستان سرافراز : مراسم کلنگ‌زنی پروژه احداث بلوار ساحلی پل نهم اهواز تا ملاثانی و همچنین آغاز بهره‌برداری از ۲۶ دستگاه اتوبوس و ۹ مینی‌بوس شهری ظهر امروز با حضور استاندار خوزستان، شهردار اهواز و جمعی از اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان برگزار شد.
این پروژه ساحل‌سازی که به‌نام شهدای صنعت نفت نام‌گذاری شد، به طول ۱۰ کیلومتر و با اعتبار بیش از ۲۶ میلیارد تومان انجام خواهد گرفت.
همچنین با اجرای این پروژه، ۳۵ هزار هکتار از اراضی حاشیه رودخانه به فضای سبز و پارک‌های ساحلی اضافه خواهد شد.
هدف از اجرای این پروژه کاهش زمان سفرهای درون شهری و صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها و توزیع ترافیک در معابر شریانی و کاهش حجم ترافیک بلوار مدرس، میدان شهیدبندر و بزرگ‌راه پاسداران عنوان شده است.
همچنین با اجرای این پروژه امکان هدایت ترافیک از میدان ورودی شهری به مناطق مرکزی و برعکس و همچنین امکان ارزش افزوده به زمین‌های استحصالی و ایجاد بستر لازم جهت جذب سرمایه‌گذار انجام خواهد گرفت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک