کد خبر: 29897
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۴:۴۸
مدير عامل آبفا خوزستان بمناسبت دهه مبارک فجر خبر داد :

اولویت شرکت آبفا خوزستان در انتخاب پیمانکاران و اجرای پروژه های عمرانی، پیمانکاران و مشاوران بومی خوزستان است.

به گزارش خوزستان سرافراز ؛ صادق حقيقي پور درباره عمليات اجرايي خط انتقال آب شرب به روستاهاي شهرستان لالي اظهار كرد: عمليات اجرايي پروژه خط انتقال آب شرب به چهار روستاي شهرستان لالي که شامل ططر آباد، گوراب سرخ، جمال آباد و بنه سرخ توسط شركت آب و فاضلاب خوزستان وارد فاز اجرايي شده است.

وي افزود: اين پروژه به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۲۰ ميليارد ریال آغاز شده است.

مدير عامل آبفا خوزستان بيان كرد: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات اوراق خزانه اسلامی تامین می شود و مدت زمان اجرایی این پروژه ۸ ماه است .

حقیقی پور با اشاره به بومی بودن و مشاوران این پروژه تصریح کرد: اولویت شرکت آبفا خوزستان در انتخاب پیمانکاران و اجرای پروژه های عمرانی، پیمانکاران و مشاوران بومی خوزستان است.

وی به اهداف این پروژه اشاره کرد و گفت: خط انتقال قدیمی این پروژه به دلیل روکار بودن خط لوله و گرم شدن بیش از حد آب آشامیدنی اهالی محل در فصل های گرم باعث شد تا عملیات اجرایی خط جدید براي ٥ هزار شهروند و بيش از ١٠٠٠ اشتراك به مناسبت دهه مبارك فجر در چهار روستاي شهرستان لالي آغاز شده است.

مدير عامل آبفا خوزستان افزود: بهبود کمیت و کیفیت آب در دستور کار شرکت آبفا خوزستان است به همین منظور با توجه،فرسودگی و نشت آب در خط لوله باعث شد تا عملیات اجرایی این پروژه در شهرستان لالی آغاز شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا خوزستان خاطر نشان کرد: در این پروژه با وارد مدار شدن مخازن هوایی،سطح کمی و کیفی خدمات آبرسانی به شهروندان این منطقه نیز افزایش می یابد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک