کد خبر: 29946
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۲:۱۹

هزینه جمع آوری زباله و رفت و روب در اهواز چندین برابر شیراز است و ما باید بررسی کنیم که چه راهبردی برای کاهش این هزینه ها در اهواز وجود دارد و ما در حوزه خدمات شهری چه کاهش هزینه ای داشتیم

خوزستان سرافراز / محمد هادی قنوات در بیست و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در خصوص بودجه پیشنهادی شهرداری گفت: بودجه یکی از مهمترین ابزارها در مدیریت مالی شهرداري هاست ؛ بودجه یک برنامه یک ساله است و باید یک راهبرد استراتژیک داشته باشد.
وی به عنوان تنها مخالف بودجه پیشنهادی شهرداری با تاکید بر این که سرمایه گزاری حلقه مفقوده شهرداری اهواز است، تصریح کرد: باید توجه ویژه‌ای به بخش سرمایه‌گذاری خصوصی در کلانشهر اهواز صورت بگیرد چرا که در حال حاضر سرمایه گزار، راهبردی برای سرمایه گزاری در اهواز ندارد .
وی ادامه داد: در شهرداری اهواز هزینه ها از درآمدها بیشتر است و هیچ رشد و توسعه ای در این زمینه نداشته ایم. به عبارتی در بودجه ۹۷ تنها شاهد درآمد و هزینه ایم بدون اینکه راهبرد استراتژیکی برای نگارش بودجه مطابق با برنامه پنج ساله دوم در نظر گرفته شده باشد .
عضو شورای شهر اهواز با تاکید بر این که در مدیریت شهری باید دنبال کاهش هزینه ها بود ، گفت: هزینه جمع آوری زباله و رفت و روب در اهواز چندین برابر شیراز است و ما باید بررسی کنیم که چه راهبردی برای کاهش این هزینه ها در اهواز وجود دارد و ما در حوزه خدمات شهری چه کاهش هزینه ای داشتیم؟
وی همچنین اظهار داشت: در این بودجه نگاه توسعه محوری وجود ندارد و می توان گفت که یک نگاه هزینه بردار است به این معنا که پولی را در می آوریم و جای دیگر هزینه می کنیم که این دیدگاه باید اصلاح شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک