کد خبر: 30033
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۸:۲۲
رئیس فدراسیون کبدی عنوان کرد؛

رئیس فدراسیون کبدی با بیان عدم رضایت از میزبانی منطقه آزاد اروند گفت: بیشتر تیم های شرکت کننده در مسابقات تورنمت بین المللی کبدی جام فجر که در خرمشهر برگزار شد، از وضعیت میزبانی ابراز نارضایتی کردند.

به گزارش خوزستان سرافراز، دومین تورنمنت بین‌المللی کبدی جام فجر (۲۰۱۸) طی روزهای سوم و چهارم اسفندماه جاری در محل سالن خلیج‌فارس خرمشهر به میزبانی منطقه آزاد اروند برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم‌های کبدی آذربایجان، عراق، گرجستان، ایران، جوانان اروند و شهرداری خرمشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس فدراسیون کبدی کشور در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز با بیان اینکه این میزبانی تأثیر بسیاری بر وضعیت کبدی خوزستان خواهد داشت، اظهار کرد: امیدواریم با چنین میزبانی هایی شاهد رونق هرچه بیشتر کبدی در استان باشیم و بتوانیم نفرات خوبی را به تیم ملی معرفی کنیم.
عباس اورسجی افزود: با توجه به ظرفیت های خوبی که در خرمشهر وجود دارد انتظار میزبانی بهتری از مسئولان منطقه آزاد اروند در مسابقات بین المللی جام فجر را داشتیم.
وی در خصوص تفکیک هیئت های ورزشی از منطقه آزاد بیان کرد: خبر تفکیک هیئت های ورزشی منطقه آزاد اروند از خوزستان را شنیده‌ام، هیئت کبدی استان در این تورنمت هیچگونه نقش اجرایی نداشته و قطعا منطقه آزاد اروند باید نسبت به شرایط میزبانی پاسخگو باشند.
رئیس فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال برای دومین سال پیاپی خرمشهر میزبان این مسابقات بود و ما انتظار میزبانی بهتری را داشتیم.
اورسجی تأکید کرد: قبل از آغاز این مسابقات باید کمیته ای برای میزبانی رقابت ها در خرمشهر تشکیل می شد تا نسبت به سال گذشته شاهد میزبانی بهتری باشیم اما برخی کوتاهی ها صورت گرفت.
وی با اعتقاد به استفاده از ظرفیت ‌هایی که در خوزستان وجود دارد، اضافه کرد: بی‌ تردید ظرفیت‌ های بالقوه ‌ای در خوزستان وجود دارد و قطعا برای برگزاری چنین مسابقاتی در سطح ملی باید تمام دستگاه های اجرایی استان از جمله منطقه آزاد اروند، شهرداری، استانداری و تربیت بدنی باید با همکاری متقابل قبل از شروع مسابقات کمیته مشترکی را تشکیل دهند.
رئیس فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران در پایان یادآور شد: اگر قبل از شروع مسابقات هماهنگی های لازم در استان صورت می گرفت، شاهد میزبانی بهتری از سوی مسئولان منطقه آزاد اروند در این تورنمت بودیم.
گفتنی است، دومین دوره رقابت های بین المللی کبدی جام فجر با قهرمانی تیم ملی ایران در خرمشهر به پایان رسید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک