کد خبر: 30023
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 24/ فوریه/ 2018 - 3:42

خبر درگیری کادرفنی سایپا با یک هنرپیشه سروصدای زیادی بپا کرد.

خوزستان سرافراز،محمد دایی در خصوص شکست سایپا مقابل  سپیدرود اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و می توانستیم حتی پیروز شویم ولی انگیزه حریف از ما برای بردن بیشتر بود و گلی هم که زده شد کمتر در فوتبال اتفاق می افتد و مجموعه این اتفاقات منجر به شکست ما شد.
وی افزود: فوتبال برد و باخت دارد و هفته گذشته به ذوب آهن ۴۴ گل زدیم و این بازی مقابل  سپیدرود مغلوب شدیم. هنوز هم شانس مان را برای کسب سهمیه آسیایی از دست نداده ایم و ۶ دیدار دیگر باقی مانده که تلاش می کنیم نتایج خوبی بگیریم و سهمیه کسب کنیم.
مربی سایپا در مورد عملکرد داور گفت: داوری مشکلی نداشت و ما از آن تیم هایی نیستیم که هربار ببازیم به داوری اشکال بگیریم. هرچند در فصل جاری امتیازات زیادی بابت اشتباهات داوری دادیم.
وی با اشاره به آشتی کنان علی دایی و علی کریمی در  شروع بازی عنوان کرد: این اتفاق خیلی زودتر از این باید می افتاد و کدورتی که ایجاد شده بود رفع می شد. کنار هم بودن این دو نفر به نفع فوتبال ایران است و اتفاق خوبی بود.
دایی در مورد اینکه یک بازیگر مدعی شده توسط او و برادرش موردضرب و شتم قرار گرفته گفت: این  موضوع را شنیدم و نمی دانم او هدفش از مطرح کردن این دروغ ها چیست. قصد دارد با این مسائل خودش را مطرح کند و مشهور شود. هتل دوربین دارد و حراست هم آنجا بود و اگر اتفاقی افتاده باشد ضبط شده است. حتما از طریق مراجع قانونی پیگیری می کنیم و شکایت خواهم کرد. هیچ برخورد فیزیکی انجام نشد و فقط یک بگو مگوی ساده بود.

 

ایلنا/

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار