کد خبر: 30036
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۳:۴۴
کیوان لطفی در حاشیه نخستین سمینار مسئولیت های اجتماعی ،دولت و توسعه پایدار؛ گفت:

 لطفی گفت: در حال حاضر ادارات، شرکت ها و دستگاه ها به مسئولیت های اجتماعی خود عمل می کنند،ولی سند راهبردی ندارند و جزیره ای عمل می کنند.

خوزستان سرافراز، کیوان لطفی ظهر امروز در حاشیه نخستین سمینار مسئولیت های اجتماعی ،دولت و توسعه پایدار در تالار اجتماعات گیت بوستان اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:
در استان خوزستان باید یک خط تراز تعریف و محل اجماعی داشته باشیم؛ نمی شود حد وسط جامعه را در هوش اجتماعی، توان و ظرفیت جامعه حد وسط را درنظر نگرفت و بعد تصمیم گیری کرد.

وی افزود: یک خط تراز و اجماع مبتنی بر تجربه های گذشتگان، دانشگاه، صنعت و غیره داشته باشیم؛ در خوزستان خط تراز و معیاری برای ارزیابی و مقایسه نداریم که منجر به بروز مشکلات بسیاری شده است.

مدرس دانشکده خبر اهواز تصریح کرد:فقط اعلام انتصاب شایسته را دارند ولی کدام طاقچه برای ارزیابی قضاوت این انتصابات تعیین شده و مطلب بعدی اینکه پرهیز از حرکت جزیره ای مورد بعدی است.

لطفی بیان کرد: در حال حاضر ادارات، شرکت ها و دستگاه ها مسئولیت های اجتماعی انجام می دهند ولی سند راهبردی ندارند و جزیره ای عمل می کنند.

وی یادآور شد: باید از این حرکت های جزیره ای در استان متکثر، پیچیده و متنوع با ظرفیت های روزمینی و زیرزمینی پرهیز کرد.

وی با اشاره به اینکه چنین استانی را نمی توان با اقدامات جزیره ای مدیریت کرد، گفت: این استان به یک سند جامع راهبردی نیاز دارد و همه باید دست اندرکار باشند.

مدرس دانشکده خبر اهواز ادامه داد: آخر مسئولیت اجتماعی ایجاد رضایت است؛ اگر از توسعه پایدار حرف می زنیم یعنی اینکه انسان های مختلف باید وارد فرآیند توسعه شوند.

لطفی با اشاره به اینکه برگزاری این دست همایش ها جرقه های خوبی برای حرکت پایدار است، گفت: افراد بهم ریخته و افسرده را نمی توان وارد فرآیند توسعه کرد و وقتی وارد نشوند قطعا توسعه پایدار به یک کاریکاتور تبدیل می شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک