کد خبر: 30040
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۴:۱۲
مدیرکل بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان ؛

مدیرکل بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان گفت: انسان بدون مسئولیت اجتماعی در جامعه امروز نمی تواند زندگی کند.

خوزستان سرافراز/ مدیرکل بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان در حاشیه نخستین سمینار مسئولیت های اجتماعی ؛ دولت و توسعه پایدار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سمینار به لحاظ کیفی و کمی خیلی خوب بود؛ به هر حال شاید جزو معدود سمینارهای برگزار شده در استان است که به لحاظ کیفی شخصیت هایی همچون سفیر یک کشور یا نماینده اتحادیه اروپا در آن حضور پیدا کنند.

شهاب رزمی ؛ افزود: برای من برگزاری این سمینار تازگی داشت و به لحاظ مطالب ارائه شده و همچنین سطح سخنرانان خیلی خوب بود.

مدیر کل بازرسی،عملکرد و امور حقوقی استان خوزستان تصریح کرد: مسئولیت های اجتماعی در حوزه های مختلف و نه فقط دولت تعریف شده و هر انسانی در زندگی پیرامونی اطراف خودش باید این مسئولیت های اجتماعی را باور داشته باشد.

رزمی با بیان اینکه نسبت به هم نوع، محیط اطراف و محیط کار و همه انسان های جامعه یک نوع مسئولیت داریم، یادآور شد: انسان بدون مسئولیت اجتماعی در جامعه امروز نمی تواند زندگی کند.

وی اضافه کرد: به نظرم برگزاری این سمینارها و نشست ها قطعا در توسعه پایدار و مسئولیت پذیری بیشتر مدیران تأثیرگذار خواهد بود.

مدیرکل بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان با اشاره به فعالیت های خود در حوزه رصد مسئولیت اجتماعی سازمان های دولتی گفت: در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت های مدیران مختلف را رصد می کنیم و امیدوارم مدیران با شرکت در چنین سیمنارهایی وظایف خود را به ویژه در حوزه مسئولیت های اجتماعی به نحو مطلوب احسن انجام دهند.

رزمی در پایان بیان کرد: انشاالله برگزاری چنین سمینارها و نشست هایی برای توسعه پایدار کشور و استان به فعالیت های مطلوبی منجر شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک