کد خبر: 30067
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۲:۳۹
با حضور وزیر علوم انجام شد:

از ۶۳ عنوان طرح پژوهشی در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شد.

خوزستان سرافراز، منصور غنیان مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان در حاشیه این رونمایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح های رونمایی شده امروز بخشی از پروژه های کاربردی دانشگاه با هدف حل مشکلات داخلی است که با محوریت مسائل کشاورزی و زیست محیطی از سال ۱۳۹۶ آغاز شد.
وی افزود: بخشی از طرح هایی است که اعتبار آنها را دانشگاه تامین کرده و امسال ۵۰۰ میلیون تومان به طرح های پژوهشی اختصاص دادیم.
مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان خبر داد: برای ۴۳ عنوان طرح از دستگاه های اجرایی نیاز سنجی شده و پژوهشگران دانشگاه رامین با همکاری سازمان های دیگر مانند مرکز تحقیقات کشاورزی منابع طبیعی بر روی آنها کار می کنند.
غنیان ادامه داد: مسائلی مانند مدیریت آب، محیط زیست، معیشت پایدار، امنیت غذایی قسمت مهم این پژوهش ها است.
وی عنوان کرد: بخش دوم شامل طرح هایی است که دانشگاه رامین برای حل مشکلات خود مثلا در زمینه انرژی های پاک در دانشگاه و رفتن به سمت دانشگاه سبز، یا ارزیابی درونی گروه های آموزشی دانشگاه سفارش داده است.
مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان بیان کرد: دسته سوم طرح های پژوهشی شامل سفارش سازمان های ملی مثل ستاد خشکسالی معاونت علمی و فناوری، استانداری، سازمان مدیریت و برنامه بودجه و سازمان آب و برق خوزستان می شوند.
غنیان در پایان گفت: طرح های نسبتا بزرگ و عمدتا متمرکز بر مسائلی مانند ریزگردها، مدیریت منابع آب در حوزه بهره برداران و معیشت روستایی و عشایری هستند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک