کد خبر: 30070
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 27/ فوریه/ 2018 - 2:53
مدیرکل بحران استانداری خوزستان ؛

ابتدا برای جلوگیری از آسیب به منطقه منازل تخلیه و بعدهم آتش با مدیریت خوب میدانی و استفاده از امکانات کنترل شد.

خوزستان سرافراز/ مدیرکل بحران استانداری خوزستان درخصوص آتش سوزی ایستگاه پمپاژ نفت در منطقه ابوالفارس گفت:روز گذشته بین ساعت ۹ تا ۱۰ صبح بود که ایستگاه پمپاژ نفت شرکت دره نی منطقه ابوالفارس رامهرمز هنگام تعمیرات دچار نشتی نفت و به تبع جرقه و آتش سوزی شد.
وی افزود: با توجه به اینکه شرکت در داخل یک روستا قرار دارد بلافاصله منازل اطراف آن تخلیه شدند.
مدیرکل بحران استانداری خوزستان تصریح کرد: به دلیل اینکه برای کارگاه آموزشی پنج شهرستان در رامهرمز حضور داشتیم سریع به محل حادثه رفته و کلیه نیروهای امدادی استان و منطقه را آماده باش کردیم.
حاجی زاده با اشاره به حضور مدیرعامل نفت و گاز آغاجاری با همه عوامل در محل حادثه گفت: تمامی نیروهای امدادی، فوریت های پزشکی، تکنسین های نفت، نیروی انتظامی و دیگر نیروها در منطقه حضور داشتند.
وی یادآور شد: ابتدا برای جلوگیری از آسیب به منطقه منازل تخلیه و بعدهم آتش با مدیریت خوب میدانی و استفاده از امکانات کنترل شد.
مدیرکل بحران استانداری خوزستان عنوان کرد: با هماهنگی با مناطق نفتخیز موادی که برای اطفای حریق نیاز بود از جمله فوم از مرکز استان و امیدیه تأمین و آتش ظرف چهار ساعت مهار شد.
حاجی زاده در پایان خبر داد: این حادثه هیچ گونه خسارت جانی یا مصدوم نداشت فقط خسارتی که به تأسیسات نفت وارد و میزان نفت و گازی که به هدر رفت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار