کد خبر: 30092
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۳:۴۶

مجتمع بیوتکنولوژی گیاهی رعنا ۱۰۰هزار اصله نخل خرما را به محیط زیست خوزستان اهداء کرد

خوزستان سرافراز / به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان مجتمع بیوتکنولوژی گیاهی رعنا ۱۰۰هزار اصله نخل خرما را به محیط زیست خوزستان اهداء کرد.

احمد رضا لاهیجان زاده مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان با بیان این مطلب گفت: مجتمع بیوتکنولوژی گیاهی رعنا با هدف مشارکت در بهبود محیط زیست استان خوزستان با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست کشور وخصوصاٌ ریاست سازمان ، نسبت به اهداء ١٠٠هزار (یکصدهزار) اصله نهال خرمای کشت بافتی جهت کاشت در مناطق استان اقدام نموده و قرار است این نهالها در شهرستانهای مختلف استان که مناسب برای کاشت نهال خرما هستند توزیع و خصوصاٌ در هفته درختکاری کاشته شوند.
وی ادامه داد:در زمینه کاشت این نهالها هماهنگی لازم با سازمان جهاد کشاورزی استان وشهرداری های شهرهای مربوطه بعمل آمده است.
او هدف از انجام این کار را توسعه فضای سبز شهری در استان متناسب با گونه های سازگار با محیط زیست وبومی منطقه عنوان نمود.
لاهیجان زاده افزود: اولین محموله این نهالها به تعداد ۱۵۰۰۰ اصله در چند روز گذاشته وارد اهواز شده و در یکی از گلخانه های شهرداری نگهداری می شود و به زودی در اختیار فعالان و دوستداران محیط زیست، ارگانها وسازمانهای که متقاضی کاشت این گونه درخت هستند قرار خواهد گرفت .
لازم به ذکراست،شهرداریها،بخشداریها،دهیاریها،مراکز نظامی و پادگانها و تشکل های زیست محیطی که مایل به کاشت این گونه در مناطق مورد تایید می باشند می توانند با روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان هماهنگی لازم را به عمل آورند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک