کد خبر: 30089
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۳:۱۹
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خبر داد ؛

مهمترین ویژگی سامانه نوین خرید گندم On-line بودن آن می باشد. این خصوصیت باعث شده است که تمامی عملیات صورت گرفته در مراکز در هر لحظه بررسی گردد.

به گزارش خوزستان سرافراز/
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴ در مصاحبه با اصحاب رسانه و خبر گزاریها اظهار داشت:
میزان تولید گندم استان خوزستان توانسته این استان را به قطبی بزرگ برای تولید این محصول استراتژیک تبدیل نماید.
سیاوش حسین پور گفت : امسال هم مانند سال های گذشته خرید تضمینی گندم مازاد بر مصرف کشاورزان خوزستانی و نیز خرید تضمینی دانه روغنی (کلــزا) را بر عهده این شرکت می باشد و این مهم با توجه به شروع کار با سامانه نوین خرید گندم می باشد .
ایشان در پاسخ به تاریخ شروع اجرای سامانه نوین خرید گندم گفت : این سامانه در سال زراعی که گذشت ، به شکل عملیاتی زیر بار اطلاعات قرار گرفت و استان خوزستان جز اولین استان ها در این زمینه بود که با تلاش شبانه روزی تمامی واحد های اجرایی و مراکز خرید و با توجه به وجود بعضی از نواقص از این سامانه استفاده گردیدکه در نسخه جدید این سامانه مشکلات کمتر تا سامانه به شکل پایدار مورد بهره برداری قرار گیرد.
مدیر عامل شرکت غله منطقه ۴ اظهار نمود : مهمترین ویژگی نرم افزارسامانه نوین این است که به صورت On-line می باشد. این خصوصیت باعث شده است که تمامی عملیات صورت گرفته در مراکز در هر لحظه بررسی گردد.
وی در ادامه گفت : یکی دیگر از ویژگی های این سامانه توجه به این نکته است که به هر مرکز خرید براساس مجوز که در سامانه تعریف شده است قابلیت خرید گندم یا دانه های روغنی را می دهد. این ویژگی باعث شده که هر مرکز میزان سقف خرید داشته و بیشتر از حد مجاز اجازه خرید را ندارد.
وی تصریح کرد : در این سامانه اطلاعات کشاورزان و میزان محصولات زیر کشت ثبت شده ، که این اطلاعات از سوی جهاد کشاورزی در اختیار ما قرار می گیرد. ذکر این این خصوصیت باعث شده است که می توان میزان خرید محصولات را به شکل دقیق تری پیش بینی نمود و همچنین راه نفوذ دلال های گندم بسته خواهد شد.
حسین پور در پاسخ به خبرنگار ؛که این نرم افزار در چه زمینه هایی نیاز به توسعه دارد، گفت : افزایش پهنای باند سرور مرکزی برای افزایش سرعت کاربران بخصوص در فصل خرید است و همچنین مراکز خرید نیاز به مجهز نمودن خود به اینترنت پر سرعت و اینترنت پشتیبان می باشد.
ذکر این نکته که ارتباط این سامانه با سامانه بانک کشاورزی جهت بررسی وضعیت اسناد پرداختی به کشاورزان هوشمند تر شده قابل تامل است و این سامانه در بحث نقل و انتقال گندم حرف های زیادی برای گفتن دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک