کد خبر: 30160
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۵/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۳:۲۲

 مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴ روز یکشنبه در گفت و گو با اصحاب رسانه و خبر گزاریها؛از تخصیص مقدار ۱۷۶۹تن برنج به‌منظور تنظیم بازار در استان خوزستان خبر داد.

خوزستان سرافراز/
سیاوش حسین پور در گفتگو با خبرنگاران ؛ اظهار نمود: سهمیه تنظیم بازار شامل برنج و شکرمی باشد و براساس برنامه ریزی انجام شده با قیمت مصوب از سوی عاملان در سطح استان توزیع می شود.
وی گفت : به منظور تأمین و ثبات نسبی بازار ، کالاهای مورد نیازشهروندان مانند برنج بر اساس دستور عمل های اعلامی از سوی شرکت متبوع در شبکه توزیع از طریق تعاونی ها ، فروشگاههای زنجیره ای و دیگر عاملان فروش که از سوی مدیریت محترم جهاد کشاورزی به سوی این شرکت سوق داده میشود توزیع میشود.
حسین پور اظهار کرد : این کالاها بر اساس گستردگی ، ضریب جمعیتی شهرستان ها و با قیمتی کمتر از بازار درسطح استان خوزستان عرضه می شود.
وی افزود: با هماهنگی کمیسیون تنظیم بازار و همکاری سازمان‌های جهادکشاورزی و صنعت، معدن وتجارت استان، تاکنون بیش از ۶۰۰ تن انواع برنج توزیع شده است.
سیاوش حسین پورتصریح کرد: قیمت مصوب برای هر کیلوگرم برنج هندی ۱۱۲۱ را ۵۶ هزار و برنج تایلندی هومالی را ۳۶ هزار ریال اعلام نمود.
حسین پور یادآور شد :جهت بازدهی بالا در استان در حال حاضر هفته ای دو بار جلسه تنظیم بازار در استانداری با حضور استاندار محترم خوزستان و معاونت اقتصادی تشکیل و مصوبات اجرا می گردد.
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴ اظهار داشت : در یازده ماه گذشته تاکنون ۶هزارو ۲۰۳ تن برنج به انبارهای این شرکت ارسال و از این میزان، مقدار سه هزارو ۹۰۰ تن توزیع شده است.
حسین پور در پایان از موجودی ۱۸۱ هزار تن شکر سفید موجود در انبارهای خود خبرداد و گفت : در صورت وجود درخواست ، این شرکت آمادگی کامل تحویل این مقدار شکر به عاملین اعلامی جهاد کشاورزی را دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک