کد خبر: 30172
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۲:۴۳
نماینده اهواز در مجلس:

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: هویت و زبان های ما از طریق کتاب و فرهنگ مکتوب نسل به نسل منتقل شده و باید از طریق کتاب هم گسترش پیدا کند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: هویت و زبان های ما از طریق کتاب و فرهنگ مکتوب نسل به نسل منتقل شده و باید از طریق کتاب هم گسترش پیدا کند.

خوزستان سرافراز، محمد جواد کاظم نسب الباجی ظهر امروز در حاشیه بازدید از طرح ملی کتابخانه گردی در کتابخانه مرکزی اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوزستان استانی متشکل از چند قومیت و زبان هست و اینجا کار فرهنگی مهم تر از جاهای دیگر است.

وی افزود: هویت و زبان های ما از طریق کتاب و فرهنگ مکتوب نسل به نسل منتقل شده و باید از طریق کتاب هم گسترش پیدا کند.

نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس تصریح کرد: کتابخانه ها در همه نقاط اهواز گسترش یافته و در نقاطی که فکر نمی کردم کتابخانه باشد کتابخانه وجود دارد و این بابت مایه خوشحالی است.

کاظم نسب الباجی بیان کرد: یکی از اهداف ما همین توسعه کتابخانه ها است و فرهنگ و اقوام استان باید به سایر استان ها و خارج کشور معرفی شوند که یکی از این راه ها کتاب است.

وی در پایان عنوان کرد: کتابخوانی مرتبط با وضعیت اجتماعی مملکت است و جوانان ما با توجه به بیکاری در جامعه و بالا بردن آمار آن به طور طبیعی حوصله کتاب خواندن و مطالعه را ندارند اما توسعه فرهنگ کتابخوانی می‌تواند نقش موثری در پیشگیری از آسیب های اجتماعی داشته باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک