کد خبر: 30262
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۲:۳۸
مدیرکل ثبت احوال خوزستان:

 

مدیرکل ثبت احوال خوزستان گفت: بانک شهر در ایام نوروز ۹۷ در زمینه مشتری مداری و رفع نیازهای آنها عملکرد بسیار خوبی داشته است.

خوزستان سرافراز/ بهنام مریدی اظهار کرد: یکی از مولفه ها و آیتم های بسیار اساسی در صنعت بانکداری مشتری مداری و رفع نیازهای مشتری است.

وی با بیان اینکه بانک شهر در ایام نوروز ۹۷ در زمینه مشتری مداری و رفع نیازهای آنها عملکرد بسیار خوبی داشته افزود: بانک شهر طی چند سالی که از تأسیس آن می گذرد کارنامه مثبتی از خود به جا گذاشته و در مشتری مداری عملکرد بسیار خوبی داشته است.

مدیرکل ثبت احوال خوزستان یادآور شد: با وجود اینکه سایر بانک ها در ایام نوروز در تعطیلی به سر می برند اما بانک شهر در تمام ایام تعطیلات باز بوده و با ارائه مطلوب خدمات زمینه کاهش استرس مردم کاهش و حل مسائل مالی آنها را فراهم کرده است.

مریدی تصریح کرد: این خودش در آینده یکی از آیتم های مهم مشتری مداری است و هرچه توجه و حساسیت بیشتری به این بخش نشان دهد در جذب مشتری موفقیت بیشتری هم به دست می آورد.

وی در پایان بیان کرد: در مجموع بانک شهر نسبت به بانک های دیگر فعالیت های خوبی را انجام داده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک