کد خبر: 30321
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 14/ می/ 2018 - 7:07

علی عماد گفت: من دست منتقدین منصف را می‌بوسم و از آن‌ها درخواست دارم استانداری و عملکردها را نقد کنند.

خوزستان سرافراز/ علی عماد در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حوزه استاندار خوزستان که روز یکشنبه (۲۳ اردیبهشت) برگزار شد، اظهار کرد: در دو سال گذشته بسیاری از رسانه‌ها قصد مصاحبه با من را داشتند اما این کار را نکردم زیرا ممکن بود تصور اشتباهی در ذهن برخی افراد ایجاد شود.

وی افزود: به طور قطع، مقام عالی دولت در استان، مخالفان و موافقانی دارد. برخی از مخالفان استدلال‌هایی داشتند و برخی استدلال منطقی نداشتند و منافع شخصی را مدنظر قرار دادند. مخالف پذیرفتنی است و یک کار بزرگ نمی‌تواند مخالفانی نداشته باشد.

مدیرکل حوزه استانداری خوزستان ادامه داد: عده‌ای نیز منتقد هستند که می‌توان آن‌ها را به دو دسته تقسیم کرد؛ دسته اول منتقد منصف هستند که هم نیمه پر و هم نیمه خالی لیوان را می‌بینند. دسته‌ای نیز منتقد بی‌انصاف هستند که تنها قسمت خالی لیوان را می‌بینند. مخالفین نیز لیوان را به طور کامل خالی می‌بینند.

عماد تصریح کرد: منتقدین منصف واقفند که استاندار در طول این دو سال چه اقدام عظیم و گسترده‌ای در استان انجام داده است و نقد آن‌ها بسیار سازنده است. صحبت من با مخالفانی است که نه بر اساس نگاه عمیق به عملکرد فرد، بلکه بر اساس اعتقاداتی که برای خود ترسیم کرده‌اند، مخالفت می‌کنند.

وی عنوان کرد: من دست منتقدین منصف را می‌بوسم و از آن‌ها درخواست دارم استانداری و عملکردها را نقد کنند. امروز استان ما نیاز به تلاش زیادی دارد. در سال‌های گذشته خوزستان در بسیاری از بخش‌ها دچار عقب‌ماندگی شد که باید جبران شود. ما فرصت ایستادن نداریم و باید پویا باشیم.

مدیرکل حوزه استانداری خوزستان گفت: منتقدین و مخالفینی که فکر می‌کنند استاندار نباید در کار خود موفق شود، فرصت را از مردم می‌گیرند. ما باید نقد خود را داشته باشیم و به پیشرفت استان کمک کنیم. اقداماتی که استاندار انجام داده است، زیرساختی و گسترده است. اما برخی دکتر شریعتی را به دلیل اینکه با مردم حضور عینی و مستمر دارد، نقد می‌کنند در حالی‌که این رفتار در کشورهای پیشرفته، پذیرفتنی است. این روحیه باید در بین تمام مدیران ایجاد شود.

عماد تصریح کرد: تلاش من این است که هم با مخالفان و هم با منتقدان در ارتباط باشیم. از رسانه‌ها نیز درخواست داریم که واقعیت‌های موجود را به اطلاع مردم برسانند و مدیران تلاش کنند که این شرایط را با ارتباط مستمر با مردم ایجاد کنند. از اشکالاتی که وجود دارد، این است که مراجعان تمام دستگاه‌های استان، به استانداری مراجعه می‌کنند که نشان‌دهنده ضعف‌های ارتباطی بین مردم و مسوولان است که باید اصلاح شود.

منبع: ایسنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار