کد خبر: 30380
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۰:۵۸

خبرنگاران در هنگام وقوع حوادث و رویدادها رسالت حرفه ای خود را انجام می دهند

نماینده مردم اهواز در مجلس در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اتفاقی که روز گذشته برای یکی از خبرنگاران استان روی داد گفت: از همان ابتدا که این خبر را شنیدم پیگیری کردم و خوشبختانه طبق گزارشی که به بنده رسیده است مسئولان شهرداری بلافاصله خبرنگار مزبور را مورد تفقد و دلجویی قرار داده و بابت برخورد یکی از نیروهای خدماتی با وی عذرخواهی کرده اند که اقدام بجا و خوبی بوده است.
وی در عین حال گفت: خبرنگاران در هنگام وقوع حوادث و رویدادها رسالت حرفه ای خود را انجام می دهند و لازم است همه نیروهای عملیاتی، خدماتی و همچنین در موارد مشابه زحمتکشان انتظامی و اورژانس و… در چنین مواقعی فضای لازم برای انجام وظایف خبرنگاران را فراهم کنند.
ساری گفت: در چنین مواقعی همانگونه که نیروهای اورژانس، آتش نشانی و… وظایف شان را انجام می دهند خبرنگاران و عکاسان هم وظایف حرفه ای شان را انجام می دهند و لازم است آموزش های لازم به همه نیروهای خدماتی و عملیاتی در این زمینه داده شود و خبرنگاران مزاحم تلقی نشوند و همه بدانند اطلاع رسانی رسالت ضروری اهالی رسانه در جامعه است و بهمین دلیل انها باید مورد تکریم و احترام باشند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:



نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک