کد خبر: 30458
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۶:۳۲
لوو و تیته در صدر

اگر یوآخیم لوو گران ترین مربی حاضر در جام جهانی است، در عوض الوی سیسه از سنگال، کمترین دستمزد را دریافت می کند.

خوزستان سرافراز؛ امروز نشریه مارکا فهرست مربیان حاضر در جام جهانی را بر اساس دستمزد دریافتی شان منتشر کرد و از این حیث، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم کشورمان با دریافت ۲ میلیون یورو در جایگاه هفتم قرار دارد.

در این رده بندی، یوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان با دریافت ۳٫۸۵ میلیون یورو در صدر قرار دارد و او را تیته از برزیل و دشان، سرمربی فرانسه با ۳٫۵ میلیون یورو، لوپتگی، سرمربی اسپانیا با ۳ میلیون یورو، چرچسوف از روسیه با ۲٫۶ میلیون یورو، فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال با ۲٫۲۵ میلیون یورو، کی‌روش و ساوت گیت، سرمربی انگلیس با ۲ میلیون یورو، خورخه سامپائولی از آرژانتین با ۱٫۹ میلیون یورو و نیز اسکار تابارز، سرمربی اروگوئه با دریافت ۱٫۷ میلیون یورو تعقیب می کنند.

پس از سرمربی سنگال که تنها ۲۰۰ هزار یورو دریافت می کند نیز سرمربی لهستان با ۲۷۰ هزار یورو، کرستاژیچ از صربستان با ۳۰۰ هزار یورو، رامیرز از کاستاریکا با ۳۵۰ هزار یورو، و سرمربی پاناما با دریافت ۴۰۰ هزار یورو، ارزان ترین مربیان حاضر در جام جهانی هستند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک