کد خبر: 30706
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱:۲۴

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و ۳۴ساله رئال مادرید رسما به تیم یوونتوس ملحق شد.

خوزستان سرافراز/ در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد نهایی شدن انتقال رونالدو به تورین منتشر شده بود و بالاخره باشگاه رئال مادرید نیز این انتقال را تایید کرد.
ستاره پرتغالی ۹سال قبل راهی برنابئو شده بود و بعد از به ثمر رساندن ۴۵۱ گل و به دست آوردن ۱۶عنوان با لباس کهکشانی ها ؛ رسما با مبلغ ۱۰۵میلیون یورو دستمزد از بیانکونری دریافت کند و حالا تبدیل به گران قیمت ترین بازیکن تاریخ سری آ نیز شده است.
کریستیانو رونالدو درحالی عازم تورین می شود که در دوفصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا با گل های خود باعث ناکامی یوونتوس شده بود و حالا با این انتقال قاتل بانوی پیر ایتالیا به محل جرم خود بازگشته است.

*نامه احساسی رونالدو برای خداحافظی با رئال مادرید

رونالدو گفت:۹سال شگفت انگیز را در رئال مادرید سپری کردم که بی شک بهترین لحظات عمر من بود.باید از باشگاه رئال مادرید؛ این شهر و هواداران به خاطر لذت؛ عشق؛ محبت و شادی بی حدی که به من اعطا کردند؛ تشکر کنم.
به هرحال من حس می کنم زمان برای آغاز شدن مرحله ای جدید در زندگی من فرا رسیده بود و به همین دلیل من از باشگاه درخواست کردم شرایط انتقال من را فراهم سازد.من از همگان خصوصا هواداران می خواهم شرایط من را درک کنند.
۹سال فوق العاده و البته دشوار را در باشگاه رئال مادرید سپری کردم زیرا انتظارات از من بسیار زیاد بود اما هرگز فراموش نمی کنم که در مادرید به شکلی منحصر به فرد از فوتبال بازی کردن لذت بردم.همیشه هم تیمی های فوق العاده ای در رختکن رئال مادرید کنار من بودند و ما درکنار هم ۳لیگ قهرمانان متوالی و ۴بار این جام را در ۵ سال فتح کردیم و از لحاظ فردی نیز بردن ۳کفش طلا و ۴توپ طلا باعث رضایت من از این دوران شد.لحظاتی فوق العاده را در این باشگاه سپری کردم و رئال مادرید قلب من را برای همیشه فتح کرد.به همین دلیل بیشتر از همیشه باید از باشگاه؛ مدیریت؛ پزشکان؛ فیزیوتراپ ها و کارمندان باشگاه که به شکل باور نکردنی تمام کارها را انجام دادند تشکر کنم.
همچنین یک بار دیگر از هواداران رئال مادرید و فوتبال اسپانیا نیز تشکر کنم.در این ۹سال مقابل بازیکنان بزرگی بازی کرده ام که احترام زیادی برای همه آنها قائل هستم اما حالا زمان ایجاد یک چرخه جدید در زندگی ام فرا رسیده بود.
من دیگر لباس رئال مادرید را نمی پوشم اما این پیراهن؛ نشان و سانتیاگو برنابئو هرجا که باشم با من خواهد بود؛ از همه ممنونم و به مانند ۹سال پیش که برای اولین بار در برنابئو فریاد زدم؛ زنده باد مادرید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک