کد خبر: 30821
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۷:۴۱

با توجه به تغییرات مدیریتی در شرکت مذکور، این روند ادامه یافت و با آمدن مدیر خوزستانی الاصل، تصور می شد که کمک شایانی در این حوزه به مردم شریف خوزستان صورت می پذیرد

خوزستان سرافراز/ امید بن عباس با اشاره به پرداخت یارانه به واردکنندگان گوشت گرم گوسفندی از سال گذشته از سوی دولت افزود: تنظیم بازار این کالا در دستور کار دولت قرار گرفت و به تبع آن در استان خوزستان هم استاندار به منظور تامین مایحتاج مردم و تنظیم بازار گوشت نسبت به درخواست و پیگیری این موضوع اقدام کرد که پس از کش و قوس های فراوان و حذف موانع موجود ، موفق شد مباشر بخش خصوصی  را جهت تامین این کالا در استان خوزستان ترغیب کند و با همکاری مدیرعامل وقت شرکت دامپزشکی کشور ، گوشت مورد نیاز را تامین کند.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان افزود: با توجه به تغییرات مدیریتی در شرکت مذکور، این روند ادامه یافت و با آمدن مدیر خوزستانی الاصل، تصور می شد که کمک شایانی در این حوزه به مردم شریف خوزستان صورت می پذیرد .

وی اضافه کرد: با گذشت زمان در سال ۹۷ شاهد دخالت های شرکت مذکور در امورات استان و تصمیمات ستاد تنظیم بازار استان بوده به نحوی که هم اکنون شاهد افزایش چشمگیر قیمت گوشت در بازار استان هستیم.

بن عباس تصریح کرد: به منظور رفع مشکلات این حوزه، استاندار خوزستان از طریق وزیر جهاد کشاورزی نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کرده است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان ادامه داد: امیدواریم با رفع موانع و مشکلات بر شمرده و تبعیت وزارتخانه مذکور از تصمیمات ستاد تنظیم بازار استان، شاهد تامین گوشت مورد نیاز مردم استان باشیم و ضمن جلوگیری از افزایش بیشتر قیمت ها ، شاهد روند کاهشی آن نیز در هفته های آتی باشیم. بدیهی است مردم عزیز استان را در جریان ریز اقدامات قرار خواهیم داد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک