کد خبر: 30832
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۰:۰۲

 

اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در ارزیابی عملکرد صورت گرفته توسط وزارت ورزش، برای دومین سال متوالی رتبه اول را در بین ادارات کل ورزش و جوانان کشور به دست آورد. 

به گزارش خوزستان سرافراز، با اعلام ارزیابی عملکرد صورت گرفته از سوی وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش خوزستان باتوجه به فعالیت های گسترده در بخش میزبانی از رویدادهای ورزشی، توسعه زیرساخت ها، کسب عناوین برتر در مسابقات کشوری و بین المللی در رده های سنی مختلف، افزایش تعداد دعوت شدگان به تیم ملی، حضور چهار سهیمه از خوزستان در لیگ برتر فوتبال آن هم برای اولین بار در تاریخ این رشته در استان و همچنین برنامه های متعدد در بخش های همگانی و قهرمانی، رتبه اول را به خود اختصاص داد.

اداره کل ورزش و جوانان خوزستان توانست با کسب امتیاز بیشتر نسبت به استان های دیگر در شاخصه های اختصاصی و عمومی، رتبه اول کشور در سال ۹۶ را به دست آورد. خوزستان در سال ۹۵ نیز موفق به کسب رتبه اول شده بود؛ بر این اساس نیز خوزستان برای اولین بار است که در دو سال متوالی به عنوان برتر کشور دست پیدا می کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک