کد خبر: 30863
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۳:۴۶

این روزها دور دور محمدرضا گلزار است. بازیگری که مدت‌هاست کار قابل ملاحظه‌ای نکرده، اما به‌واسطه اجرای یک برنامه تلویزیونی دوباره در صدر اخبار جنجالی رسانه‌های اغلب مجازی نشسته..

خوزستان سرافراز – دیروز گلزار با دو خبر متفاوت دوباره «ترند» شد. نخستین خبر را کافه سینما به نقل از کانال سینما مثبت نوشته بود که حکایت از دستمزد نجومی این بازیگر- مجری در برنامه تلویزیونی‌اش داشت و دومی نیز حاصل شنیده‌های خبرنگار «شهروند» است که حاکی از این بود که باوجود وعده‌های متوالی تلویزیون مبنی‌بر پخش قریب‌الوقوع مسابقه گلزار، به‌دلیل اختلافاتی که بروز کرده، حتی ضبطش نیز آغاز نشده؛ درحالی‌که تلویزیون وعده داده بود برنامه گلزار بعد از جام‌جهانی از شبکه ٣ روی آنتن خواهد رفت.

با گلزار پولدار شو!

برنامه تلویزیونی محمدرضا گلزار برنده‌باش نام دارد. یک تاک‌شو مسابقه‌ای که به گفته گلزار براساس مسابقه چه‌ کسی می‌خواهد میلیونر شود که به‌ جرأت پربیننده‌ترین برنامه تاریخ تلویزیون بوده، ساخته می‌شود. تهیه‌کنندگان برنده باش، ‌هاشم رضایت و حمید رحیمی‌نادی هستند؛ همان تهیه‌کنندگان سری اول دورهمی که چون نتوانستند شرایط را برای ادامه همکاری با مهران مدیری فراهم کنند، جای خود را به دیگری دادند.

برنده باش قرار بود بعد از جام‌جهانی به روی آنتن برود، اما حالا که نزدیک به بیست روز از جام‌جهانی می‌گذرد، این برنامه نه‌تنها پخش نشده که حتی ضبط تلویزیونی پلاتوی مسابقه نیز آغاز نشده است. درباره این مسابقه تلویزیونی این را نیز باید گفت که در این مسابقه هر کدام از شرکت‌کنندگان بتواند به  ١٥ سوال محمدرضا گلزار جواب درست بدهد، هدیه ١٠٠‌میلیون تومانی می‌گیرد.

میلیونرهای جهانی

چه کسی می‌خواهد میلیونر شود برای سینمادوستان نام آشنایی است. بله؛ این همان مسابقه‌ای است که فیلم اسکاری و جذاب میلیونر زاغه‌نشین تمام سنگینی درامش را روی آن استوار کرده بود. نسخه‏ اصلی آمریکایی مسابقه چه کسی می‌خواهد میلیونر شود از شبکه‏ ABC در سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۲ پخش می‌شد. در هند آمیتا باچان مجری این مسابقه بوده و محبوبیت این مسابقه به‌حدی رسید که دستمایه‏ رمان پرسش و پاسخ نوشته‏ ویکاس سواروپ قرار گرفت و فیلم برنده‏ اسکار میلیونر زاغه‎نشین برمبنای همین ماجرا ساخته شد.

شایعه ١: پول را بردار و فرار کن!

برنده باش در چند وقت اخیر با شایعات زیادی دست‌وپنجه نرم کرده. یکی از مهمترین شایعات هم به اختلاف بر سر پول برمی‌گردد. درواقع در این روزها شایعه‌ای که به سرعت فضای مجازی را درنوردیده این است که اختلافات بزرگی درباره هزینه‌کرد بودجه به اصطلاح قلمبه‌ای که از اسپانسر برنامه گرفته شده، بروز کرده و همین ‌هم موجب شده کل پروژه حتی با خطر تعطیلی مواجه شود. به‌خصوص که ماجراهای اخیر مهران مدیری و احسان علیخانی موجب شده مدیران تلویزیون با احتیاط و مراقبت بیشتری ارتباطات برنامه‌سازان را با اسپانسرها زیر ذره‌بین ببرند… تهیه‌کنندگان و البته مشاور رسانه‌ای پروژه اما این شایعات را تکذیب می‌کنند. امین اعتمادی‌مجد در گفت‌وگو با «شهروند» تاخیر پیش‌آمده را به مسائلی درباره دکور و آماده‌نشدن کارهای صحنه   ربط می‌دهد و می‌گوید به‌محض رفع این مشکل که احتمالا در هفته آینده رخ خواهد داد، ضبط برنامه آغاز خواهد شد.

شایعه ٢: به‌خاطر یک مشت دلار!

از همان لحظه که سینما مثبت از دستمزد ٥٠٠میلیونی م.گ خبر داد، معلوم بود که این شایعه باب دندان حاشیه‌دوستان، به‌اصطلاح خواهد ترکاند.

در حقیقت در شرایطی‌ که  در سال‌های اخیر شبی ٦٠‌میلیون بیشترین دستمزد یک بازیگر- مجری بوده؛ طبیعی‌ است که ارقام نجومی برای چهره نسبتا جوانی که تنها هنرش حضور در فیلم‌های تجاری بوده، جنجالی شود. بله؛ صحبت از این است که گلزار با عقد قرارداد شبی ٥٠٠‌میلیون تومان دلیل و آماج تمام سروصداهای فضای مجازی شده است.

در خبر افشاگرانه‌ای دراین‌باره آمده: «در سال‌های اخیر حامیان مالی موسوم به «ستاره چیز مربع» خبرساز شده‌اند. شنیده می‌شود یکی از همین «ستاره چیز مربع»ها برای تولید برنامه‌ای ۷۰ قسمتی، به بازیگری مشهور متوسل شده و این بازیگر برای اجرای هر قسمت یک‌میلیارد تومان خواسته است! این بازیگر که ستاره اقبالش در سال‌های اخیر رو به افول بوده درنهایت راضی شده با دستمزد شبی ٥٠٠‌میلیون تومان اجرای این برنامه را به عهده بگیرد.» در این میان تنها امتیاز تهیه‌کنندگان این بوده که موفق شده‌اند تضمین بگیرند آقای ستاره در طول یک‌سال تولید این برنامه در سینما ایفای نقش نکند تا مثلا چهره‌اش بکر و تازه بماند!!

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک