کد خبر: 30880
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۰:۳۶

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تکذیب اخبار منتشره مبنی‌بر موافقت سه فراکسیون سیاسی مجلس با طرح عدم کفایت سیاسی رئیس‌جمهور، گفت: طرح این موضوع را به صلاح کشور نمی‌دانیم.

خوزستان سرافراز/ بهرام پارسایی اظهار کرد: شرایط به‌وجود آمده شرایطی است که همه قوا و نهادها به سهم خود در آن مقصر هستند و اگر قرار بر پاسخگویی است، همه باید پاسخگو باشند. اگر تنها دولت مقصر وضع موجود بود، ما حتما به وظیفه خود عمل می‌کردیم.

وی اضافه کرد: اتفاقی که پس از خروج آمریکا از برجام افتاد، همان چیزی بود که دشمنان ما و تندروهای داخلی مشترکاً می‌خواستند. ما در وضعیتی هستیم که حتی لوایح چهارگانه اف‌ای‌تی‌اف (FATF) که از سوی دولت پیشنهاد شده بود، مرتباً تغییر می‌کند و امکان تصویب آن را در مجلس نداریم پس چطور می‌خواهیم دولت را تنها مقصر این وضع بدانیم.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس با اشاره به “طرح سئوال از رئیس‌جمهور” که از سوی برخی از نمایندگان پیگیری می‌شود، گفت: سئوال از رئیس‌جمهور چند بار در مجلس مطرح شده و به نصاب لازم برای طرح در مجلس نرسیده است حال چطور عده‌ای می‌خواهند عدم کفایت سیاسی رئیس‌جمهور را دنبال کنند؟!

برخی رسانه‌ها اخباری از کلید خوردن طرح عدم کفایت سیاسی رئیس‌جمهور با موافقت سه فراکسیون سیاسی مجلس را، منتشر کرده بودند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک