کد خبر: 30907
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰

 یک خبرنگار آرژانتینی از وجود رابطه میان اسطوره فوتبال این کشور و مدیر برنامه‌‌های مهاجم آرژانتینی اینترمیلان پرده برداشت.

خوزستان سرافراز /  وندا نارا، همسر و مدیر برنامه های مائورو ایکاردی یک شخصیت جنجالی در فوتبال جهان به حساب می آید. اغلب فوتبال دوستان ماجرای خیانت او به ماکسی لوپز مهاجم سابق بارسلونا و سمپدوریا را می دانند که به چه شکل ایکاردی و نارا با یکدیگر آشنا شدند و با هم ازدواج کردند.

حالا رسانه های آرژانتین و در راس آنها یک خبرنگار زن به نام  میرتا لگراند که مجری برنامه محبوب «شب میرتا» در تلویزیون آرژانتین است فاش کرد رفتار غیر اخلاقی وندا نارا پیش از این قضیه معروف هم وجود داشته است. خانم لگراند در برنامه خود اعلام کرد قصد دارد پس از ۱۲ سال موضوعی را از دیگو آرماندو مارادونا، بزرگترین ستاره تاریخ آلبی سلسته فاش کند.

مارادونا- نارا
مارادونا- نارا

لگراند اظهار داشت: در یکی از شب‌های اقامتش در هتل ماردپلاتای آرژانتین، مطلع شده مارادونا به همراه وندا نارا که در آن زمان ۱۸ سال داشت نیز در آنجا حضور دارند و چند روزی را برای استراحت به این هتل آمده اند. این مجری قدیمی همچنین اظهار داشت نه تنها این دو را با یکدیگر دیده است بلکه همسر فعلی مائورو ایکاردی از او درخواست کرده که او را به برنامه اش دعوت کند زیرا دوست دارد معروف شود! موضوعی که فورا توسط خانم لگراند رد شده است. این خانم که سابقه چندین سال خبرنگاری را دارد اعلام کرده وندا نارا برای شهرت حاضر به انجام هر کاری است و این رابطه پنهانی بین این دو به زمانی بازمی گردد که مارادونا ازدواج کرده بود!

مائورو ایکاردی و همسرش
مائورو ایکاردی و همسرش

این در حالی است که رسانه های نوشتاری کشور آرژانتین دو سالی است که در این خصوص صحبت می کنند اما هر بار که این موضوعات مطرح می شود مارادونا به شدت واکنش نشان می دهد و منتشر کنندگان این موضوع را تهدید به شکایت می کند. به نظر می رسد پس از سوابق تلخ و تاریک زندگی شخص مارادونا مانند اعتیاد به مواد و الکل و ازدواج های مختلف حالا این موضوع می تواند ضربه سنگین تری به اعتبار دن دیگو وارد کند که شاید زندگی کاپیتان اینترمیلان، مائورو ایکاردی را هم تحت الشعاع قرار دهد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک