کد خبر: 31016
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۸:۲۰

 

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

خوزستان سرافراز/ به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، در پیام مهندس سپهر سپهری آمده است:

ن والقلم و ما یسطرون …

با آفرینش قلم ،اندیشه های متعالی در کالبد واژه ها جان گرفت تا به پرواز در آیند و به سان خورشید ، انوار آگاهی را بر جامعه بگسترانند…

۱۷ مرداد فرصت مغتنمی برای تکریم، تجلیل و قدردانی از فعالان وادی آگاهی بخشی و نیک اندیشان بلند‌‌نظر عرصه رسانه و اطلاع رسانی است.

روز خبرنگار روز پاسداشت تلاشهای صادقانه و ارج گذاری به زحمات شبانه روزی جامعه رسانه ای کشور است، آنانکه دل در گرو تعالی و پیشرفت جامعه نهاده و همواره در کنار مردم قدرشناس بوده و می باشند .

در عصر ارتباطات، رسانه ها به عنوان تریبون افکار ، گفتمان و رکن چهارم مردم سالاری همسو با ارکان دیگر نقش کلیدی و مؤثری در اطلاع رسانی و انعکاس به موقع اخبار بر عهده دارند .
اصحاب رسانه در عرصه های مختلف همچون یاوران صدیق در نقش چشمان بینا و زبان گویای مردم با پایبندی به اصل صداقت، حق گویی،پرسشگری، نقد منصفانه و با بهره مندی از هنر قلم و رفتار حرفه ای به عنوان نهاد نظارتی قدرتمند و کارآمد می توانند در استحکام بنیان های جامعه به ویژه عدالت محوری و آگاهی‌بخشی گام برداشته و باعث افزایش رضایتمندی شوند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر عرصه خبر و اطلاع رسانی، فرارسیدن روز خبرنگار را به روزنامه نگاران ، نویسندگان گزارشگران،خبرنگاران ، عکاسان وسایر دست اندرکاران تبریک عرض نموده ، آرزومندم در سایه قلم های روشنگر و آگاهی بخش آینده‌ای روشن و پر از امید در انتظار مردم شریف ایران عزیز باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک