کد خبر: 31034
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۲:۰۳

خبرنگار نماینده افکار عمومی و خرد جمعی است و توهین واهانت و هتک حرمت به خبرنگاران نه تنها نقض حقوق خصوصی و حقوق شهروندی است بلکه جرمی است که مرتکبان آن باید متنبه و مجازات شوند.

بسم ا…..الرحمن الرحیم

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان؛

با سلام و احترام

*ن والقلم و مایسطرون*

اینک که قلم در دست گرفتم و در حال نگارش این دلنوشته هستم ؛ آدینه ای است که ظهور حضرت مهدی (عج)را به ما نوید داده اند ؛ همان امامی که منجی نام گرفته است و عدل و داد را در عالم خواهد گسترانید.

او شاهد و ناظر بر اعمال و رفتار ماست و همیشه حافظ و نگهبانمان در خیر و شر خواهد بود.

جناب آقای شریعتی،

خبرنگار نماینده افکار عمومی و خرد جمعی است و توهین واهانت و هتک حرمت به خبرنگاران نه تنها نقض حقوق خصوصی و حقوق شهروندی است بلکه جرمی است که مرتکبان آن باید متنبه و مجازات شوند.

حضرتعالی در بدو ورود به استانداری در یک اقدام بی نظیر و بدون شباهت خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی که از رسانه های استان به دادگاه شکایت کردند اعلام نمودی , تا مادامی که من نماینده عالی دولت در استان خوزستان هستم هیچ دستگاهی حق شکایت از خبرنگاران و رسانه ها را ندارد.

طبق فرمایش حضرتعالی ؛ هیچ دستگاهی از خبرنگاران و رسانه ها شکایت نمی کند؛ اما متاسفانه برخی ها خواسته یا ناخواسته نمی خواهند هویت حرفه ای خبرنگاران را قبول کنند و برای حفظ صندلی خود به شیوه های متنوع برای برخی از همکارانم چالش ایجاد می کنند.

مدیرکل کار؛ تعاون و رفاه اجتماعی استان خوزستان درست در روز خبرنگار از مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی هورنیوز به مراجع قضایی شکایت می کند!

همکاران من اصول خاص این حرفه را رعایت می کنند ؛ اما واقعا نمی دانم چرا عده ای می خواهند با تهدید و ارعاب ؛ مدیریت غلط و ضعیف خود را جبران کنند.

خبرنگاران استان من در همه عرصه ها و زمان ها همراه این انقلاب بوده اند و هیچگاه از آرمان های انقلاب و ارزش های اسلامی خود عقب نشینی نکردند.

اینجانب  ؛ اقدام زشت اداره کل کار؛ تعاون و رفاه اجتماعی استان و سناریوی احتمالی پشت پرده آن را با هر نیتی محکوم نموده و آن را تهدید و بدعت گذاری آشکار وخطرناک در جهت تهدید فعالیت حرفه ای اصحاب رسانه ی استان به حساب آورده و معتقد است اینگونه اقدامات فضای فعلی استان را ملتهب می سازد.

لذا ضمن درخواست موکد از جنابعالی نسبت به بررسی جامع موضوع و مشخص شدن زوایای پنهان آن ؛ بر حفظ حرمت قلم و جلوگیری از بروز خدشه در روند آزادی فعالیتهای رسانه ای و اصحاب مطبوعات تاکید دارم.

اینجانب در خاتمه, از جنابعالی می خواهم با رسیدگی دقیق و سریع این بی احترامی عظیم به ساحت خبرنگاری را پیگیری نمایید.

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خوزستان سرافراز

رضا شیرالی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک