کد خبر: 31063
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۳:۴۲

احمد پروین یکی از استعدادهای خوب کشورمان در پرورش اندام در مسابقات ماسل اسپورت سنگاپور به عنوان قهرمانی دست یافت.

احمد پروین مرد طلایی ماسل اسپورت ؛ در کشور سنگاپور روی استیج رفت. همه قهرمان های دنیا برایش هورا کشیدند. باورش خیلی سخت است اما حقیقت داشت. جوان خوزستانی در رشته فیزیک مسابقات ماسل اسپورت سنگاپور اول شده بود.

پایگاه خبری تحلیلی خوزستان سرافراز با مرد طلایی مسابقات جهانی سنگاپور در رشته پرورش اندام گفتگویی را انجام داده که توجه شما را به آن جلب میکنیم.

احمد پروین ؛ متولد سال ۱۳۶۵ در اهواز است ؛ او علاقه خاصی به ورزش داشته و همواره با شوق و اشتیاق فراوان تمرینات سخت و فشرده خود را دنبال می کند.
احمد اهل مسجدسلیمان است ؛ او در یک خانواده تحصیلکرده پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی نمود؛در رشته مهندسی نفت تحصیلات خود را ادامه داد ؛ پدرش پزشک و مادرش لیسانس زبان است.

 پروین درخصوص آغاز تمرینات حرفه ای  ورزش پرورش اندام؛ گفت:من برعکس باقی ورزشکاران در سن بالاتری ورزش پرورش اندام را شروع کردم و با تمرینات مداوم و سخت توانستم در مسابقات جهانی پرچم کشورم را به اهتزاز دراورم.در دوسال گذشته بخاطر حفظ آمادگی بدن خود و عقب نیفتادن از دیگر ورزشکاران ؛ روزی سه جلسه تمرین می کردم .

این قهرمان ایرانی می گوید همه چیز برایش از مسابقات قهرمانی استان شروع شده است: راستش را بخواهید، اولین مدال طلای من در مسابقات استان بدست امد و همان طلا سکوی پرتاب من در رشته پرورش اندام شد؛ بعد از قهرمانی استان و کشور توانستم با روحیه جنگندگی و تلاش مضاعف قهرمان جهان شوم.

احمد پروین درباره مشکلات پرورش اندام و سختی های آن ؛ فرمود: مصائب و مشکلات این ورزش بسیار زیاد است و برای رسیدن به اهداف خود باید از خیلی مسائل حتی چیزهای به ظاهر ساده و پیش پا افتاده گذشت کنید؛ رژیم غذایی و برنامه مدون در تمرینات بسیار مهم و حیاتی است ؛ هر چیزی ممکن است به شرایط فیزیکی و روانی شما آسیب وارد نماید.
همراهی کردن افراد در کنار شما بسیار مهم است.

پروین درباره سطح مسابقات جهانی سنگاپور به خبرنگار ما گفت : مسابقات سنگاپور یکی از معتبرترین رویدادهای جهانی در ورزش پرورش اندام بوده که زیر نظر فدراسیون NPCبرگزار می شود؛که در این دوره از مسابقات بعد از رقابتی سخت و نزدیک با رقبای دیگر کشورها  به مدال طلا دست یافتم.

احمدپروین در خصوص عناوین جهانی خود ؛ فرمود: علاوه بر کسب مدال طلای مسابقات سنگاپور؛ چندی پیش هم در مسابقات جهانی تونس به مدال طلا دست یافتم .

این ورزشکار جوان و مستعد خوزستانی ؛ بیان کرد: مسابقات مستر المپیا در حال حاضر مهمترین و معتبرترین مسابقات در رشته پرورش اندام است که هر ساله با جمعی از حرفه ای‌ترین ورزشکاران این رشته برگزار می‌شود؛امیدوارم با حمایت مسئولان و تمرینات مداوم بتوانم جواز ورود به مسابقات مسترالمپیا لاس وگاس امریکا را بدست بیاورم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
انتشار یافته: يك نظر
 • جعفری
  |
  |
  ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
  باسلام مبارک باشه انشالله افتخاری است برای طایفه نصیر ایل بختیاری ، استان خوزستان و کشورمان
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک