کد خبر: 31087
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۳:۳۳

شما در جایگاه نماینده مجلس سوگند یاد کرده ایدکه در ارائه خدمات،پیگیری مشکلات،انتصابات مدیریتی و استخدامیها،بر اساس شایستگی و عدالت رفتار کنید.

خوزستان سرافراز/ جناب آقای مهندس خادمی نماینده محترم شهرستانهای ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام

احتراما به عرض حضرتعالی می رسانیم که چند روز پیش جناب آقای غلام پرمون ریاست محترم اداره آموزش و پرورش منطقه صیدون در گروه(مردم/مسئولین/ونماینده)پیامی نوشتند که در چلسرخ روی شما تفنگ کشیدند.

اولا،مردم روستای چلسرخ،مردمی انقلابی،ولایی و دارای فرهنگ و ادب هستند،که در راه آرمانهای وطن هنوز هم شهید میدهندو خون کفن شهدایشان هنوز خشک نشده است، وبرای هر مسئولی در نظام جمهوری اسلامی،در هرجایگاهی حرمت قائلندونسبت تفنگ کشی دادن به این مردم ولایت مدار آن هم از طرف یک مسئول به خاطر اهداف شخصی و ماندن چند صباحی بیشتر در پست مدیریتی، خارج از انصاف واخلاق است.

دوما،در زمان انتخابات وقبل از زمان تبلیغات انتخاباتی مردم چلسرخ در حسینیه شهدای روستا، از شما دعوت کردند و برای شما جلسه تدارک دیدند وحتی خود بنده(حسین باقری دهیار وقت روستا) به حمایت از شما صحبت کردم و به خاطر تبلیغات خارج از موعد برای شما،مورد باز خواست نهادهای اطلاعاتی قرار گرفتم،ولی هرگز به رو نیاورده ایم وهیچگونه هدف شخصی را دنبال نکرده ایم.

جناب آقای مهندس خادمی

مردم ولایتمدار و شهید پرور منطقه علادینی به شما رای دادند و توقع داشتند که پاسخگوی مشکلات و مطالبات عمومی آنها باشید،ولی از اینکه قبضه افراد و طوایف خاصی شده اید گله مندند.

جناب آقای مهندس خادمی

طایفه علادینی،دارای فرزندان تحصیل کرده و توانمندیست،که هر کدام از آنها در بحث مدیریتی در حد یک رئس جمهور است،ولی از اینکه از آنها در پستهای مدیریتی استفاده نکردید جای تاسف دارد.

جناب آقای مهندس خادمی

شما در جایگاه نماینده مجلس سوگند یاد کرده اید که در ارائه خدمات،پیگیری مشکلات،انتصابات مدیریتی واستخدامیها،بر اساس شایستگی و عدالت رفتار کنید،
ولی متاسفانه عمل نکردید و فردای قیامت به عنوان نماینده همه مردم باید پاسخگوی اعمال خود باشید.

در پایان خدمت برادر بزرگوار جناب آقای پرمون عرض کنیم که صندلی مدیریت و پستهای مدیریتی در حال گردشند،وبرای باقی ماندن چند روز یا چندماه،یا چندسالی بیشتر در پست مدیریت واهداف شخصی خود،اقدام به تخریب طوایف،افراد،احزاب و دوستان ایلات مختلف ننمایند؛وبا این قبیل تحرکات خود، بانی تفرقه و شکاف در بین ایل بزرگ بهمئی نشوند،
که بدون شک،هر انسانی، روزی تاوان اشتباهات خود را پس خواهد داد.

من الله توفیق

از طرف حسین باقری،دهیار اسبق روستای چلسرخ واهالی محترم وفرهنگیان روستای چلسرخ

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک