کد خبر: 31143
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۳:۴۸

چه کسانی باید در این کشور؛ با آشفته بازار قیمت بلیت های هواپیمایی و دلال بازی برخورد کنند؟

به گزارش خوزستان سرافراز /
قیمت بلیت پروازهای داخلی به ویژه پروازهای چارتر مشکلات عدیده ای را برای مردم به وجود آورده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در نشست امروز خود با فعالان بخش گردشگری با اشاره به نگرانی مردم در زمینه بالا رفتن قیمت بلیت های هواپیما، گفت: رئیس‌جمهور همین امروز برای حل مشکل افزایش قیمت بلیت ‌های هواپیما به وزیر صنعت دستور دادند.

حال باید به مسئولان این نکته را یاداوری نمود که با دستور مشکل افزایش قیمت بلیت های هواپیما حل نخواهد شد؛ باید در این زمینه بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد جدی صورت پذیرد.

برای یک پرواز اهواز به تهران به ازای هر یک نفر هزینه ای معادل پانصد هزار تا یک میلیون تومان از مسافران دریافت می شود!!

متاسفانه سازمان هواپیمایی کشوری و نهادهای نظارتی در این زمینه هیچگونه اقدام عاجلی انجام نمی دهند و میخواهند با مکاتبات اداری مشکلات را برطرف نمایند.

برخی از ایرلاین ها نرخ بلیت ها را باب میل خود افزایش می دهند و مردم باید برای یک مسافرت ساده هزینه نجومی پرداخت کنند.

دلالان فروش بلیت هواپیما که در سال های اخیر نبض بازار را به دست گرفته‌اند امروزه یکه تاز خرید و فروش بلیت شده‌اند و بازار را با نرخ‌های تعیین شده خود می‌گردانند.

هرچند این افزایش قیمت ها بدون هیچ منطق خاصی انجام می شود اما باید پرسید که در قبال این گرانی ها آیا کیفیت ارائه خدمات نیز به نحو مطلوب انجام می شود؟ چرا این گران فروشی های بی مورد فقط باعث خالی کردن جیب مردم به نفع سودجویان متخلف می شود.

چه کسانی باید در این کشور؛ با آشفته بازار قیمت بلیت های هواپیمایی و دلال بازی برخورد کنند؟
نبود نظارت کافی در خرید و فروش بلیت هواپیما ؛ اجحاف در حق مردم است.

آیا این انصاف است که در برخی روزها ؛ نرخ قیمت بلیت ها به یکباره افزایش چشمگیری داشته باشد؛ به طوری که گاها تا دوبرابر قیمت روزهای معمولی نیز جهش پیدا می کند.

به راستی آیا با افرادی که در این روزها با چارتر کردن و افزایش قیمت بلیت، تنها به دنبال منافع بیشتر هستند، برخورد قانونی می شود؟

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک