کد خبر: 31181
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۵:۰۹

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: گروه آنالیز ما تیم شهرداری ماهشهر را آنالیز کرده و فقط به دنبال برد هستیم.

خوزستان سرافراز؛امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل شهردای ماهشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: فرا رسیدن ایام محرم را تسلیت می‌گویم. در این چند ساله، شور حسینی زیاد شده، اما امیدوارم شعور حسینی هم زیاد شود. باید بدانیم فلسفه امام حسین (ع) چه چیزی بود. امام علاوه بر احیای دین جدش، دنبال آزادگی و اخلاق‌مداری بود، چیزی که در مملکت ما کمرنگ شده است.»

او این را گفت وادامه داد: پارسال همین موقع وقتی فیلم بازی ذوب‌آهن و فجر را آنالیز کردند دیدند دو پنالتی برای ذوب‌آهن گرفته نشد و این اتفاقات ادامه دارد. آقایان سکوت کرده‌اند و چیزی نمی‌گویند. اگر قانون برای قلعه‌نویی اجرا نمی‌شود برای سپاهان اجرا شود. برای ما گل و پنالتی عادی شده اما برخی مربیان برای اوت و کرنر داستان درست می‌کنند. امیدوارم هر مشکلی دارند با من داشته باشند و با تیمم کاری نداشته باشند. حساب کتاب‌هایشان را با خودم صاف کنند نه تیمم. داوران به راحتی از صحنه‌ها می‌گذرند و تعجب می‌کنم.مهابادی شاگرد خود من بوده و مربی باهوشی است. در جام حذفی فرصت اشتباه نداریم و حدف می‌شویم. گروه آنالیز ما تیم شهرداری ماهشهر را آنالیز کرده و تنها به دنبال برد هستیم. شدت تمرین‌ها را بیشتر کردیم و خود بازیکنان هم به این مهم رسیده‌اند که جام حذفی شرایط خاصی دارد و محکم‌تر از لیگ بازی خواهند کرد.»

قلعه‌نویی در مورد وضعیت بازیکنانش نیز گفت:« کریمی به دلیل مصدومیت به این بازی نمی‌رسد. خوشحالم که در این ۲۰ روز گلر شش دانگ ساخته‌ایم و الآن گلر اول و دوم ما مشخص است.»

او در مورد وضعیت داوری تاکید کرد:«بیرون از زمین است و دست من نیست. در این چند سال از این بابت اذیت شدم. از تریبون شما استفاده می‌کنیم و می‌گوییم آقای اصفهانیان یک بازی پیدا کند که تیم‌های من در این چند سال از داوری سود برده باشد. همان اتفاقاتی که برای ذوب‌آهن می‌افتاد امثال برای سپاهان می‌افتد. مسائلی بیرون از فوتبال است و من هم نمی‌دانم مشکلشان با من چیست. اگر قابل حل است، حلش کنند.»

قلعه‌نویی در مورد تغییر در نحوه قرعه‌کشی مسابقات جام حذفی توضیح داد:« روش جدولی بهتر بود و حریف‌های بعدی مشخص می‌شد. اما به نظر مکان بازی فینال خیلی مهم است و باید از اول اعلام کنند مثلا فینال در مشهد برگزار می‌شود. جایی باشد که به ما نخندند و امکانات داشته باشد. خرمهشر برای ما عزیز است ولی عزیزتر این است که امکانات رفاهی برایشان ایجاد کرد. این مردم آب ندارند. اگر شما این مردم را دوست دارید، خرمشهر را بسازید. این‌ها، پاک کردن صورت مساله است. بعد از دیدن فیلم داوری بازی، یک عذرخواهی هم نمی‌کنند. با این حال با تمام قوا به میدان می‌رویم و هر چند که کمتر از سایر تیم‌ها تمرین کرده‌ایم.»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک