کد خبر: 31187
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۳:۱۱
آقای وزیر؛

آیا تسلیم شدن جنابعالی در مقابل خواسته های برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ ارتباطی به استیضاح شما در مجلس دارد؟

به گزارش خوزستان سرافراز/ وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور، که مدتی است با حاشیه های فراوان رو به رو شده و با تحولات عجیب و غریب، افکار عمومی را متوجه خود کرده است، گویا در سطح اداره های کل نیز حال و روز بهتری ندارد و قرار نیست، این آشفتگی ها پایان یابد.

چند روزی است که بحت تغییر و جانشینی نورالله حسن زاده، مدیر کل سازمان صنعت ؛ معدن و تجارت استان خوزستان بالا گرفته و خبرهای ضد و نقیض حکایت از تصمیم وزیر برای عزل او دارد؛ خبر و گمانه هایی که منجر شده تا برخی از دلسوزان صنعت و فعالان سیاسی و اجتماعی استان نسبت به ان واکنش نشان دهند.

نورالله حسن زاده از جمله مدیران همسو با دولت تدبیر و امید است که در دوران انتخابات ریاست جمهوری با حضور در گروه های سیاسی حامی دولت این همسویی را نشان داده است.
با فرض صحت تصمیم وزارتخانه برای تغییر مدیر کل صنعت ؛ معدن و تجارت خوزستان ؛ آیا در این استان قحط الرجال است که جانشین حسن زاده ازمیان مدیران دولت احمدی نژاد منصوب شود؟!

آقای وزیر ؛تاکی و کجا چنین شتابان می تازید

آیا فکر نمی کنید مردم در این دولت هم نقش دارند(دولت تدبیر و امید)کدام تدبیر و کدام امید؟
هرچه در این ایام دیدیم بی تدبیری جنابعالی و برخی از دولتمردان بوده است.
آیا تسلیم شدن جنابعالی در مقابل خواسته های برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ ارتباطی به استیضاح شما در مجلس دارد؟

یک روز با فشار برخی از نمایندگان مجلس؛ مدیران جبهه پایداری را بعنوان مدیر کل سازمان صنعت ؛ معدن و تجارت خوزستان معرفی و در ادامه همین مسیر پرچالش با دستور مستقیم جنابعالی برخی ژن های خوب
بعنوان عضو هیات مدیره شهرک های صنعتی استان خوزستان منصوب می شوند.
تاکی و کجا افراد بدون سابقه باید در مناصب مهم سازمان صنعت ؛ معدن و تجارت خوزستان بکار گرفته شوند؟

آقای وزیر ؛

دلمان چه خوش بود به این دولت تدبیر و امید
اما چه زود این دلخوشی به ناکجا اباد رسید…
کجاست آن سیاست و صداقت و عشق و خدمت به مردم….
آیا ملتی که گفتمان اعتدال را برگزید؛ این جوابشان بود…
پس مردم سالاری دینی و انقلابی کجاست؟

طبیعی است که انتصاب یک جوان متولد سال ۱۳۷۴ بدون هیچ تخصصی در هیات مدیره شهرک های صنعتی استان با واکنش‌های فراوانی روبه رو شود، به ویژه اینکه این روزها حساسیت مردم روی «ژن‌های خوب» هم بیشتر از گذشته است.

آیا همه جوانان مستعد استان می‌توانند به راحتی در هیات مدیره شهرک های صنعتی استان خوزستان منصوب شوند؟
آیا انتصاب مدیران جبهه پایداری ان هم بعنوان مدیرکل سازمان صنعت ؛ معدن و تجارت باج دادن به برخی از نمایندگان نیست؟

آقای محمد شریعتمداری؛ اگر مصاحبه حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفتگو باخبرگزاری ها از بده و بستان‌های پشت پرده برای پس گرفتن امضا‌های استیضاح جنابعالی صحت داشته باشد ؛ باید بحال وزارتخانه تحت امرتان خون گریست.

حاجی دلیجانی گفت: معاونان وزیر صنعت در دو هفته گذشته تمام تلاش خود را برای منصرف کردن نمایندگان انجام دادند.
وعده های چند صد میلیاردی برای منصرف کردن نمایندگان بسیار زیاد بود. یکی از معاونان وزیر صنعت به یکی از نماینده ها گفته است که اگر امضایش را پس بگیرد ۲ واحد صنعتی به ارزش چند صد میلیارد تومان در حوزه انتخابیه اش مستقر می‌کنند.

اما در پایان این نکته را به برخی از نمایندگان یاداوری خواهیم نمود ؛
وظیفه تمامی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و تمام مسئولان کشور در تمامی قوا در مرحله اول عمل به قانون بوده و اگر واقعا در این کشور افراد و مسئولین در جایگاه قانونی خود حرف زده و عمل می‌کردند قطعاً بخش زیادی از مشکلات مردم رفع می‌شد.

کشور ما در شرایط خطیری قرار دارد و شرایطی که در آن دشمنان کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران را مورد تهدید و هجمه قرار دادند و امروز سعادت و عدم سعادت کشور ما در سایه تصمیمات و عملکرد شما مسئولان است.

البته هستند بسیاری که این جملات را شعاری و تبلیغاتی خواهند دانست؛ اما چه باک
بگذار هرچه می خواهند بگویند و ببافند.
در این نظام مقدس مسئله برخی از مسئولان تنها حفظ جایگاه خود می باشد؛ اما باید بدانند عمل شایسته ای نیست و برای مقابله با ان به فرمایش مقام معظم رهبری جهاد اکبر لازم است.

من الله توفیق

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک