کد خبر: 31247
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۳:۲۷

 محسن مینا بازپرس پرونده فوت مجید غلام‌نژاد در برنامه ۹۰ به فضایی که داشت مشابه سازی میان فوت مجید غلام‌نژاد و مهرداد اولادی می شد، واکنش نشان داد.

خوزستان سرافراز؛ محسن مینا بازپرس پرونده مجید غلام نژاد روی خط برنامه ۹۰ امد و گفت: «آنچه پلیس به من اعلام کرد این بود که غواص ها این مرحوم را از آب بیرون کشیدند. ایشان بر اثر شنا در رودخانه در منطقه ای گردشگری غرق شده بودند که باز هم از این اتفاقات در آنجا رخ داده بود. چیزی که مرا ناراحت کرد و باعث شد ورود کنم، فضایی رسانه ای بود که  داشت شکل می گرفت. ماجرا داشت به سمتی می رفت که خبرساز می شد. طوری داشت القاء می شد که غرق ایشان را زیر سئوال می برد. برای همین تصمیم گرفتم تا اعلام کنم که ایشان غرق شده تا جلوی شایعات تلخ را بگیرم. اینکه ایشان سکته کرده یا مثلا مثل یک سری فوتبالیست دیگری که مرگ‌شان خبرساز شده بود، در کنارشان قرار می گرفت. من خواستم توضیحات بدهم تا برای این مرحوم شایعات بی اساس نسازند.»

او درباره اینکه آیا منطقه ای که مجید در آنجا غرق شده، منطقه شنا ممنوع بوده است؟ گفت: «متاسفانه در آن منطقه چند مورد فوتی داشتیم. آن منطقه تابلوی شنا ممنوع وجود دارد، جایی که ایشان غرق شده، عمق آب بیش از ۵ متر بوده است.»

او در پایان گفت: «ما یک استاد بزرگی در حقوق ایران داشتیم ، همیشه می گفت دو تا عادل بیشتر نمی شناسم، عادل فردوسی پور و عادل کلاه کج. می گفت پیدا کردن شاهد عادل خیلی سخت است و حتی در مورد افرادی خطایی دارند در دین ما تاکید شده عیب شان را بپوشانیم. ولی برای مرحوم جوانی که مرگش بر اثر یک حادثه بوده، چطور یکسری به خودشان اجازه می دهند که شایعه سازی کنند؟ »

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک