کد خبر: 31262
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۴:۱۳

طی حکمی از سوی حبیب الله فضل پور مدیرکل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان ، مهندس خسرو بیدار به عنوان مشاور امور اقوام و مذاهب مدیرکل سیاسی در استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ طی حکمی از سوی حبیب الله فضل پور مدیرکل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان ، مهندس خسرو بیدار به عنوان مشاور امور اقوام و مذاهب مدیرکل سیاسی در استان خوزستان منصوب شد.

درحکم حبیب الله فضل پور مدیر کل سیاسی ؛ انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان خطاب به خسرو بیدار آمده است ؛

جناب آقای خسرو بیدار
با سلام

احتراما باتوجه به اهمیت بررسی و تحلیل مسائل و رویدادهای قومی ؛ مذهبی و پیش بینی زمینه های وقوع مسائل قومی و فرقه ای و تصمیم سازی در زمینه نحوه مواجه با وقوع مسائل سیاسی؛ اجتماعی و فرهنگی اقوام ؛ فرق و مذاهب و ایجاد هماهنگی ؛ همسویی و وحدت رویه میان سازمان ها ؛ نهادها و ادارات استان با امعان نظر به سوابق و تجربیات حاصله در این زمینه بدین وسیله جنابعالی را به عنوان مشاور خود در امور اقوام ؛ فرق و مذاهب استان منصوب می نمایم.امیدوارم در امور محوله موفق باشید.

لازم به ذکر است ؛ نماینده ایثارگران در طرح مقام معظم رهبری ، مدیرمسئول جمعیت زادبوم گرایان، مسئول روابط عمومی بخشداری مرکزی رامهرمز، مشاور شورای عالی استان ها و مشاور عالی خانه احزاب در استان خوزستان در کارنامه مسئولیتی مهندس بیدار دیده می شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک